Dienas ziņas

Viesītē sāk nelabvēlīgu ģimeņu rehabilitāciju

Dienas ziņas

Mērsraga ostas attīstība radīs darbavietas

Palīdzēsim uzlabot glābēju ikdienu!

Ugunsdzēsēji tikuši pie siltām vilnas zeķēm

Tieši ziemas aukstākajās dienās Rīgas trešā depo ugunsdzēsēji tikuši pie siltām vilnas zeķēm. Jau vēstījām, ka, lai glābējiem, dodoties izsaukumos, nesaltu kājas, pie adāmadatām ķērušies Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas skolēni, viņu vecāki un skolotāji. Tagad glābēju formastērpi jau papildināti ar vairāk nekā 100 biezu, raibu zeķu pāriem.

Rīgas trešā ugunsdzēsēju depo vīrus Natālijas draudziņas skolā sagaida sirsnīgi – kā jau kaimiņus – depo no skolas ir tikai pārsimt metru attālumā. Ideja palīdzēt vīriem, kuru ikdiena ir palīdzēt citiem, radās vēl pagājušajā gadā, un tagad īstenojusies ar uzviju.

Sākām šo akciju Zolitūdes traģēdijas iespaidā. Nolēmām, ka ugunsdzēsējiem vajag palīdzēt, jo viņu stāvoklis depo un  finansiālais nodrošinājums nav īpaši spīdošs mūsu valstī, tāpēc nolēmām palīdzēt ar skaistām vilnas zeķēm,” stāsta Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas skolniece Ketija Nadežņikova.

Pēc akcijas izsludināšanas, atsaucība bijusi ļoti liela. Pie adatām ķērušās gan vecāko klašu meitenes, gan skolēnu mammas un skolotājas. Nepieciešamo 72 zeķu pāru vietā uzadīti simt astoņpadsmit. Trešā depo puiši priecājas – siltas zeķes gumijas zābakos ir ļoti nepieciešamas, būs rezervei, ar ko nomainīt, kad šīs kļūs cauras.

Pārsteigums, ka bērni ir uzadījuši tik daudz vilnas zeķes, kas palīdzēs sasildīt ziemas laikā mūsu kājas,” uzsver Rīgas 3.depo ugunsdzēsējs Ronalds Putrālis. „Ir zābaki, kuros mēs velkam iekšā vilnas zeķes. Bez vilnas zeķēm zābakos būtu auksti. Protams, vilnas zeķes dod to efektu, ka būs siltas kājas.”

„Praktiskas un siltas izskatās, būs labas ļoti” priecājas Rīgas 3.depo ugunsdzēsējs Rimants Moļņiks.

Pie katra zeķu pāra arī bērnu pašu zīmēta kartīte ar kādu novēlējumu. Ugunsdzēsēji lasa un smaida tāpat kā par krāsainajām un, galvenais, siltajām zeķēm. Patīkami, ka kāds tā iedomājies un tik daudzi centušies.

Latvijas Televīzija vēl joprojām aicina atsaukties firmas un uzņēmējus, lai kopīgi uzlabotu glābēju sadzīves apstākļus. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti