Ūdensvada plīsuma dēļ applūdis Tukuma Kultūras nams; atcelts koncerts

Ūdensvada plīsuma dēļ applūdis Tukuma pilsētas Kultūras nams, Latvijas Radio apstiprināja Kultūras nama vadītāja Dace Lebeda. Atcelts sestdien, 20.janvārī, Kultūras namā paredzētais koncerts.

Lebeda pastāstīja, ka naktī plīsis centrālais ūdensvads pie Kultūras nama sienas un applūdušas arī atsevišķas nama telpas.

Tukuma kultūras nama vadītāja Dace Lebeda
00:00 / 00:45
Lejuplādēt

„Centrālais ūdensvads pie Kultūras nama sienas nopietni plīsa. Tagad joprojām rok augšā bruģi un meklē, kur ir tā ķibele. Gar pamatiem viss ar to ūdens spēku ir diezgan rauts ārā, tuneļa zālīte bija applūdusi. Tagad visu savācām, viss pacelts augšā un žūst. Vīri operatīvi meklē vainu, bet tur laikam ir diezgan nopietni tie posmi, kas būs jāmaina,” pastāstīja Kultūras nama vadītāja.

Tā kā ēkā pašlaik nav ūdens un joprojām notiek avārijas novēršanas darbi, atcelts sestdien Tukuma Kultūras namā paredzētais ikgadējais tautas deju koncerts „Danči sniegā”, kurā plānoja uzstāties deju kolektīvi no dažādām Latvijas malām.

“Mums katru gadu ir koncerts „Danči sniegā”, bet šogad gandrīz būtu jāmaina uz „Danči ūdenī”. Šodien tika izdots rīkojums koncertu atcelt, jo es nevaru uzņemties atbildību par tālāko. Vēl jau nav pat atrasta vieta, kur tas [plīsums] ir. Visai ielai rok augšā bruģi,” norāda Lebeda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti