Ūdensvada avārijas dēļ Brīvības ielā nopietni satiksmes ierobežojumi

Ūdensvada avārijas dēļ Brīvības ielā, posmā no Indrānu ielas līdz Gaisa tiltam, piektdien, 9.martā, jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Ap pusdienas laiku Brīvības ielā 185 notikusi ūdensvada avārija, un pašlaik atbildīgie dienesti nodarbojas ar avārijas seku likvidāciju.

Deviņām dzīvojamām mājām ūdens apgāde pārtraukta, un to plānots atjaunot nakts laikā.

Tikmēr autovadītāji aicināti iepriekš nosaukto ceļa posmu apbraukt. Ceļu darbi plānoti arī abās brīvdienās, lai satiksmi pilnībā atjaunotu pirmdienas rītā.

SIA „Rīgas ūdens” pārstāvis Arturs Mucenieks pastāstīja, ka paša ūdensvada avārija “nav dramatiska”, taču “šī avārija ir notikusi ļoti nepatīkamā vietā, un, vienā vārdā sakot, protams, ka satiksme būs traucēta, īpaši izbraucot piektdienas vakarā no Rīgas, pirms Gaisa tilta”.

“Mēs aicinām autobraucējus izvēlēties citus auto maršrutus, izbraucot no Rīgas. Savukārt ūdens apgāde šobrīd ir pārtraukta deviņām ēkām attiecīgajā posmā. Un mēs ceram, ka, ja neradīsies papildu sarežģījumi, tad nakts laikā mēs ūdens apgādi atjaunosim. Savukārt, kas attiecas uz brauktuves atjaunošanu, tad to mēs darīsim brīvdienās, un mēs ceram, ka pirmdien, kad cilvēki dosies uz darbu, nekādu problēmu braukšanai nebūs,” sacīja Mucenieks.  

Ūdensvada avārijas lokalizācijai un likvidācijai no pulksten 15 posmā pie Krišjāņa Barona ielas slēgta labā malējā braukšanas josla virzienā uz Juglu.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti