«Tviterkonvoja» auto apķēpāts ar «Z»; policija sāk pārbaudi

"Tviterkonvoja" automašīna naktī uz 22. decembri apķēpāta, izmantojot Krievijas armijas izmantoto atšķirības zīmi – "Z" burtu. Lai gan auto jau notīrīts, Valsts policija sākusi izmeklēšanu. 

Auto stāvējis  Eduarda Smiļģa ielā Rīgā. "Tviterkonvoja" pārstāvji stāstīja, ka "Z" burti bija uzzīmēti gan uz auto dzinēja pārsega, gan uz auto sāniem. Viņi gan arī norādīja, ka auto izdevies diezgan viegli notīrīt.

Auto ziedots, lai dotos palīgā Ukrainas aizstāvjiem. Līdz šim to izmantoja kā atbalsta auto "tviterkonvojam". Ja kāds ziedotais auto pa ceļam salūst, tad ir transportlīdzeklis, ar ko tam doties pakaļ. Uz auto bija Ukrainu atbalstošas uzlīmes.

Iniciatīvas "Tviterkonvojs" aizsācējs Reinis Pozņaks pastāstīja: "Ar viņu brauca Margarita, mūsu brīvprātīgā. Pāris dienas viņa ar to brauca,  varbūt kādas trīs līdz četras naktis tā mašīna bija tur. Ja tas ir vienīgais, par ko otrās "armijas" pārstāvji var priecāties, tad mēs par to varam tikai pasmaidīt.

Kā jau viss, ko viņi dara – bija izdarīts ļoti nekvalitatīvi. Ļoti ātri un viegli jau ir [notīrīts] nost."

Policijā informēja, ka likumsargi par šo gadījumu ir uzsākuši resorisko pārbaudi, lai noskaidrotu notikušo un apzinātu iespējamās vainīgās personas. Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kas bijuši Eduarda Smilģa ielā 21. decembra pievakarē vai naktī uz 22. decembri.

Ja kas manīts – policija aicina ziņot, zvanot uz numuru 110. "Tviterkonvoja" pārstāvji uzsvēra, ka šādi gadījumi motivē turpināt sniegt palīdzību Ukrainai.

"Ja nenotiktu šādi gadījumi, viņi būtu jāizdomā. Jo tie dod papildu enerģiju, papildu motivāciju.

No vienas puses, ir skumji, ka starp mums ir diezgan daudz šādu Kremļa agresijas atbalstītāju. Bet, no otras puses, tas dod papildu motivāciju, papildu enerģiju," sacīja Pozņaks.

Drīz būs pienākusi arī minētā auto kārta doties palīgā Ukrainas aizstāvjiem. "Tviterkonvojs" nogādās ukraiņiem auto janvāra sākumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti