Ziņu speciālizlaidums

Balsošana jau beigusies Austrālijā

Ziņu speciālizlaidums

Izvēlies nākotni! 14.Saeimas vēlēšanas. Ziņu speciālizlaidums

R. Pozņaks: Ietekmīgākais saraksts ir vēlētāju reģistrs

«Tvitera konvoja» vadītājs Pozņaks: Ietekmīgākais saraksts ir vēlētāju reģistrs

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

"Vēlēšanas ir vienīgais legālais veids, kā varu ņem tauta. Un, ja tauta neizmanto šīs iespējas, tad notiek tas, kas pašlaik Krievijā." Tā par dalību Saeimas vēlēšanās Latvijas Televīzijai (LTV) sacīja "Twitera konvoja" organizators Reinis Pozņaks.

LTV Pozņaku sazvana, kad viņš ir ceļā uz Harkivu, bet pēc tam dosies uz Izjumu. Viņš ir Ukrainā, lai saprastu, kāda palīdzība frontē pašlaik nepieciešama un kas tieši jāved uz atgūtajām teritorijām, kuras jāatjauno. Un tieši demokrātija arī šobrīd ļaujot Ukrainai cīnīties par savu zemi un brīvību.

"Ukraina demokrātiju bija saglabājusi, un [ukraiņi] ir daudz apņēmīgāki nekā mēs. Ja kaut kas neapmierina, iet ielās un panāk izmaiņas. Vienkārši jāsaprot, ka vara pieder tautai. Un tāpēc Krievija ir tur, kur viņa ir. Jo Krievijas tauta šo varu ir atdevusi un negrib ņemt atpakaļ. Un diemžēl Ukraina par to maksā ar savām dzīvībām," sacīja Pozņaks.

Viņš uzskata, ka šīs vēlēšanas Latvijā ir ļoti izšķirošas, un iešanu balsot sauc par sava veida mobilizāciju.

"Ietekmīgākais saraksts ir vēlētāju reģistrs, un, ja šo ietekmi neizmanto, tad var attapties bez viņas. Tāpēc ir svarīgi to darīt, sevišķi šobrīd. Jo politiska mobilizācija tagad mūs var pasargāt no militāras mobilizācijas nākotnē. Tāpēc ir svarīgi iet un balsot!" viņš mudināja.

Taču pat ar visatšķirīgākajām programmām un uzskatiem ir jāatceras viens – mēs katrs esam daļa no Latvijas. Un Latvija mums ir viena.

"Svarīgi gan partijām, gan vēlētājiem saprast, ka mēs esam dažādi savā pārliecībā, bet valsts mums ir viena! Un mums ir jāspēj visiem vienu otru cienīt, respektēt un sadarboties, lai šo valsti nosargātu," viņš teica.

To, ka Latvija var, apliecina arī tviterkonvojs. Ar daudzu ziedotāju atbalstu un iesaisti 728 apvidus auto nogādāti uz fronti Ukrainā un palīdz cīņā par viņu un mūsu brīvību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti