Turpmāk visos vilcienos būs pieejami bezskaidras naudas norēķini

No 17. marta visos AS “Pasažieru vilciens” reisos ir pieejami bezskaidras naudas norēķini. Tādējādi tiek gan paplašinātas braukšanas biļešu iegādes iespējas, pērkot vilciena biļeti pie konduktora kontroliera, gan mazināta saskarsme ar skaidru naudu un cilvēku kontakts, informēja uzņēmums.  

Līdz šim AS “Pasažieru vilciens” rīcībā bija 40 bankas karšu termināļi un ar maksājumu karti biļeti bija iespēja nopirkt tikai dīzeļvilcienos. Šobrīd ir iegādātas vēl 75 iekārtas, kas ļaus turpmāk šādu iespēju piedāvāt arī elektrovilcienu pasažieriem.

Uzņēmums šobrīd veic virkni profilaktisko pasākumu koronavīrusa izplatības ierobežošanai, un norēķini ar maksājumu karti, izmantojot bezkontakta funkcionalitāti, ir viens no veidiem, kā mazināt pasažieru un darbinieku saskarsmi ar skaidru naudu un cilvēkkontaktu.

Papildus tam  konduktori kontrolieri uz noteiktu laiku biļešu kontroles veikšanai neņem biļeti rokās un neveic atzīmi par tās pārbaudi, tā vietā biļetes kontrole notiek tikai ar vizuālu datu pārbaudi.

Tāpat, lai mazinātu saskarsmi ar naudu, uzņēmums aicina drukātas biļetes vietā iegādāties e-biļeti un saņemt atlaidi 5 vai 10% apmērā. Tomēr, ja apmeklējat biļešu kasi, aicina pasažierus ievērot distanci starp rindā stāvošajiem, lai mazinātu iespējamo inficēšanās risku. 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti