«Tukuma straumi» pārsteidz Pārtikas un veterinārā dienesta analīžu rezultāti

AS “Tukuma Straume” ir pārsteigta par, uzņēmumaprāt, pretrunīgajiem un neizskaidrojamajiem Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) veikto analīžu rezultātiem par karbamīda klātbūtni produktos.

Aivars Podnieks par PVD analīžu rezultātiemVija Bremze

  “Tukuma Straume” valdes priekšsēdētājs Aivars Podnieks 26.augustā Latvijas Radio apgalvo, ka atrastais karbamīda daudzums ir niecīgs un tādā daudzumā dzīvniekiem nav kaitīgs.

  Uzņēmums uzskata, ka tiek veikta apzināta tā nomelnošana cīņā par tirgus daļu un gaida analīžu rezultātus no Vācijas “Agrolab” laboratorijas. Aivars Podnieks ir pārliecināts, ka Vācijas laboratorijā analīzes būs precīzas un neraisīs nekādus jautājumus.

  "Mēs izejvielas iegādājamies no Eiropā reģistrētiem uzņēmumiem, kā tas ir paredzēts pēc Eiropas direktīvām," uzsver Podnieks. "Mēs esam papildus prasījuši arī apstiprinājumus. Mēs varam to parādīt arī dokumentāli. Mēs esam to dokumentāli iesnieguši Partikas un veterinārajā dienestā. Viņi mums arī ir apstiprinājuši, ka karbamīds netiek pievienots, bet paralēli mēs esam nosūtījuši uz laboratoriju, lai gūtu analīzes. Tad, kad saņemsim rezultātus, mēs noteikti informēsim sabiedrību."

  Jau ziņojām, ka PVD suņu un kaķu īpašniekus brīdina, ka neatļauta viela – karbamīds atrasta arī citos „Tukuma straumes” ražotos dzīvniekiem domātos produktos. Dienests aicināja ielūkoties PVD mājas-lapā un nebarot dzīvniekus ar tur norādīto barību.

  2 komentāri
  Jans Janovičs
  Ja A/S "Tukuma straume" kā uzņēmums vēlas izzīvot konkurencē, viņiem ir steidzami jānomaina tā vadība. Tā nespēj ne kontrolēt un izsekot izejvielu un savu ražojumu kvalitātei, ne problēmu gadījumos - atbilstoši rīkoties krīzes situācijās. Jau vairākus gadus redzams, ka uzņēmuma vadība saskata ienaidniekus un ļaudarus ārpusē. Tagad to pulkam pievienojies BIOR un PVD, kas iepriekš bija lielie draugi. Taču problēmas ir uzņēmuma vadībā pašā un attieksmē. Ja vadība vienlaikus ir īpašnieki, tad nu gan jāsaka - šāda bezatbildīgam uzņēmumam ir jālauj iet pa skuju taku. Viņu paviršību dēļ nav jācieš mājdzīvniekiem.
  Anonīms lietotājs 18155
  Ak ārprāts, Straume, nu nolīgstiet taču beidzot normālu komunikācijas cilvēku! Jūs paši sevi piebeigsiet ar to nesakarīgo uzvedību... Normāls uzņēmums būtu pieklājīgi izgājis no situācijas bez lieka skandāla, bet jūs tā kā dumāki...
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti