Dienas ziņas

Diskutē par jauniešu iesējām laukos

Dienas ziņas

Feimaņos saglabā vēsturiskās tekstilijas

Tukuma skolai ēdnīcu un sporta zāli sola jau astoņus gadus

Tukuma skolai ēdnīcu un sporta zāli sola jau astoņus gadus

Mazmazītiņa sporta zāle, pusdienas kaimiņu skolā, kas šaurības dēļ mazajiem skolēniem pieejamas agrā rīta stundā, bet vecāko klašu skolēniem - vēlā pēcpusdienā. Un astoņus gadus solījumi uzcelt jaunu piebūvi. Šāda situācija izveidojusies Birznieka-Upīša 1. pamatskolā Tukumā. Vecāki  ir sašutuši un gatavi savus bērnus šajā skolā vairs nelaist. Domnieki taisnojas, ka Eiropas naudu šādam mērķim pašlaik piesaistīt nevar, bet kredītportfelis jau pārpildīts.

Birznieka-Upīša 1. pamatskola ir vecākā mācību iestāde Tukumā. Ejot uz vecāku sapulci, teju katrs piestāj palūkot uz mazajiem sportistiem, kuriem nodarbības joprojām notiek šaurajā un nekādiem noteikumiem neatbilstošajā sporta zālē. Tie gan nav vienīgie MK noteikumi, kurus skola pārkāpj.Vairākas klases atrodas pagrabstāvā, un uz ēdnīcu bērniem jāiet uz kaimiņu skolu.

"Gan ēdnīa, gan sporta zāle ir vienlīdz sliktā stāvoklī, un ja atrisinātu kaut vienu jautājumu, pārējie tiktu atrisināti jau rindas kārtībā," saka Valdis, divu skolēnu tētis.

Ar solījumiem uzbūvēt jaunu piebūvi, kas visas problēmas atrisinātu, vecāki un pedagogi baroti jau astoņus gadus. Vēl šopavasar, neilgi pirms vēlēšanām,  Upīša skolas jautājums bijis domes prioritāro darbu sarakstā, bet tagad  nemanot pazudis,   izraisot zālē emociju lavīnu.

Projekts piebūvei, kurā būtu gan sporta halle, gan jauna ēdnīca izstrādāts  tā saucamajos''treknajos'' gados, bet  šovasar domnieki apjautuši, ka tā realizācija izmaksātu 3 miljonus latu, un tik daudz aizņemties neļauj novada kredītportfelis, tomēr solījumi turpinās.

"Ēdināšana noteikti tiks sakārtota vienā vai otrā variantā 2014. gada pavasari, un  rudenī bērniem noteikti būs normāli ēdināšanas apstākļi," norāda Juris Šulcs, Tukuma novada domes priekšsēdētājs.

Lai uzmundrinātu pašvaldības vadītājus  no vārdiem pāriet pie darbiem, vecāku pārstāve skolai dāvā pirmo ķieģeli, un cer, dome nav iecerējusi  skolu vienkārši likvidēt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt