Panorāma

Turcijas prezidents ieradīsies vizītē Latvijā

Panorāma

Truksni gāž no Jūrmalas domes priekšsēdētāja krēsla

Truksni gāž no Jūrmalas mēra amata

Truksni gāž no Jūrmalas mēra amata

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Jūrmalas domes deputāti otrdien ārkārtas sēdē, balsojot nolēma atbrīvot no amata Jūrmalas domes priekšsēdētāju Gati Truksni (ZZS). Par Trukšņa atbrīvošanu no amata balsoja astoņi deputāti, pret nebija neviena, bet četri deputāti balsojumā atturējās. Līdz ar to sešu minūšu ilgušajā domes ārkārtas sēdē Truksnis tika gāzts no Jūrmalas mēra amata.

Citu mēru deputāti pagaidām amatā neapstiprināja.

Jūrmalas domes vadītāja pienākumus uz laiku, visticamāk, turpinās pildīt Larisa Loskutova, kura arī līdz šim bijusi Trukšņa vietniece. Šīs izmaiņas varētu palikt spēkā līdz pat pašvaldību vēlēšanām jūnijā.

Argumentācija Trukšņa nomaiņai nav mainījusies - mērs pārlieku reklamējis domes darbus un stāsta, ka tie ir viņa paša, nevis domes padarītais. „Mūsu mērs Gatis Truksnis ir pārkāpis visus ētikas, morāles vai kā tos nosaukt principus. Viņš ir vienīgais Jūrmalas domē, kā viņš saka, visi pārējie – greizsirdīgi. Nu varbūt arī tā. Bet ja mēs esam 15 domnieki, tad mēs esam 15 domnieki,” sacīja domes deputāts Juris Visockis.

Savukārt Truksnis atbrīvošanu no amata skaidro ar deputātu greizsirdību par sasniegumiem, kā arī ar to, ka viņš nepieļāva vietējā siltuma uzņēmuma privatizāciju. „Nākamā dome būs vairāk konsolidēta, šeit nebūs tādi atsevišķi izraustāmi, komandējami vai regulējami deputāti. Savu politiku pilsētas attīstībai būs daudz vieglāk realizēt pēc pirmā jūnija, kad šī dome nebūs tik sadrumstalota, un tiksimies tad,” norādīja Truksnis.

Jūrmalas domes vadītāja amatā Truksni apstiprināja 2010.gada 10.septembrī pēc toreizējā mēra Romualda Ražuka atbrīvošanas no amata.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti