Panorāma

Panorāma

Panorāma

Skripaļu saindēšanā apsūdzētie snieguši interviju

Trolejbuss uz gājēju pārejas notriec bērnu

Trolejbuss uz gājēju pārējas notriec bērnu; vadītāja nesteidz izsaukt «ātro palīdzību»

Pagājušās nedēļas nogalē pie 15.trolejbusa galapieturas Ķengaragā bija notriekts 11 gadus vecs zēns, kam šobrīd draud kājas amputācija. Liecinieki norāda, ka transportlīdzekļa vadītāja nesteidzās izsaukt "ātro palīdzību", bet gan sazinājās ar "Rīgas satiksmes" dispečeriem. Pašvaldības pārvadātāja pārstāvis apstiprina – tādi ir uzņēmuma iekšējie noteikumi.

Trolejbuss bērnu notrieca gājēju pārejā vien dažus metrus no pieturas. Aculiecinieki norāda, ka transportlīdzeklis vēl 15 metrus vilka zēnu pa asfaltu. Pēc notikušā, ievērojot "Rīgas satiksmes" iekšējos noteikumus, transportlīdzekļa vadītāja zvanīja nevis "ātrajai palīdzībai", bet uzņēmuma dispečeriem. Pašvaldības pārvadātāja pārstāvis Viktors Zaķis norāda, ka tā bijusi pareiza rīcība.

"Bet tā ir pareiza rīcība, un mēs nekādā gadījumā šo netaisamies mainīt. (..) Tāpēc, ka vadītāji parasti šajā situācijā ir šoka stāvoklī un viņi var pat nezināt, kam jāzvana, kāda situācija un ko. Šī saziņa bija ļoti operatīva. Tad dispečera uzdevums ir tālāk vēsā prātā saprast kā, kur jārīkojas," skaidroja Zaķis.

Šobrīd bērnam ir veikta operācija un viņš atrodas slimnīcā, bet trolejbusa vadītāja ir paņēmusi slimības lapu. Policija savukārt skaidro lietas apstākļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti