Tiesu izpildītāji sniedz bezmaksas konsultācijas par parādnieka un piedzinēja tiesībām un pienākumiem

Trešdien, 6. martā, un ceturtdien, 7. martā, jau ceturto reizi notiks Tiesu izpildītāju dienas. Šajā laikā iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas par parādnieka un piedzinēja tiesībām, kā arī to pienākumiem.

Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšsēdētājs Andris SporeRūdolfs Krieviņš

  Konsultācijas klātienē varēs saņemt tiesu izpildītāju birojos visā Latvijā, pastāstīja Latvijas Zvērinātu tiesu izpildītāju padomes priekšsēdētājs Andris Spore. Tāpat konsultācijas varēs saņemt pa tālruni, zvanot uz kādu no 97 zvērinātu tiesu izpildītāju birojiem.

  "Šogad mums tiesu izpildītāju dienas ir daudz plašākā mērogā, respektīvi, viņas notiek divas dienas. Šajā laikā gan piedzinēji, gan parādnieki, gan citas ieinteresētās personas var brīvi zvanīt uz tiesu izpildītāju birojiem visā Latvijas teritorijā un saņemt informāciju par viņu tiesībām, pienākumiem, par to, kā vispār komunicēt ar tiesu izpildītājiem vai parādniekiem.

  Temats, kas ir parādnieku un piedzinēju tiesības un pienākumi, ir tiešām ir aktualizējies no tā, ka dažbrīd nav izpratnes cilvēkiem, ka pie tiesu izpildītāja ir jānāk un jākomunicē.

  Jo vairāk šī persona - parādnieks vai piedzinējs - komunicēs, jo vairāk viņam šis izpildes process būs skaidrāks un tiks panākts vēlamais rezultāts," skaidroja Spore.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti