Tiesneši un zvērināts notārs sniedz paskaidrojumus «Winergy» tiesiskās aizsardzības lietā

Tieslietu ministrija saņēmusi tiesnešu un zvērināta notāra paskaidrojumus SIA „Winergy” tiesiskās aizsardzības procesa lietā un pārsūtījusi tās Ģenerālprokuratūrai, informēja ministrijā.

Tieslietu ministrijā jūlijā un augustā saņemta AS „Norvik banka” iesniegumus, kuros norādīts uz tiesnešu rīcību SIA „Winergy” maksātnespējas procesa un tiesiskās aizsardzības procesa lietas izskatīšanā.

Skatot šos iesniegumus, Tieslietu ministrija veikusi pārbaudi un konstatēja, ka ar Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas 15.augusta spriedumu īstenots SIA „Winergy” tiesiskās aizsardzības process. Pārbaudes gaitā tieslietu ministrs lūdza Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas zemesgrāmatu nodaļas tiesnesei Inesei Kazjonovai, Rīgas apgabaltiesas zvērinātam notāram Eduardam Virko, Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas tiesnesim Imantam Dzenim un Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesei Jolantai Zaškinai rakstveidā paskaidrot par AS „Norvik banka” iesniegumos norādīto.

Saņemtos tiesnešu un zvērināta notāra paskaidrojumus tieslietu ministrs šodien pārsūtījis Ģenerālprokuratūrai, kur arī atrodas SIA „Winergy” tiesiskās aizsardzības procesa lieta.

Jau ziņots, ka maksātnespējas regulējuma nepilnību dēļ „Norvik bankas” un „Winergy” strīdā varētu tikt ierauta arī Latvijas valsts. Banka un vēja parka uzņēmums viens otru apsūdz ļaunprātīgā maksātnespējas procesa izmantošanā, nesen par iespējamu tiesāšanos ar valsti paziņoja "Norvik banka", tagad to neizslēdz arī "Winergy".  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti