Tiesai nodod lietu par policijas automašīnas dedzināšanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Dienvidlatgales prokuratūra tiesai nosūtīja krimināllietu trīs personu apsūdzībā par Valsts policijas (VP) automašīnas dedzināšanu, informēja prokuratūrā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai viens no apsūdzētajiem, atriebības motīvu vadīts pret kādu VP darbinieku, nolēma nodedzināt viņa lietošanā esošo dienesta automašīnu. Ar mērķi novērst iespējamās aizdomas pret sevi, apsūdzētais pats neveica automašīnas dedzināšanu, bet sameklēja un uzrunāja divus savas paziņas, kuri piekrita to izdarīt.

Viens no apsūdzētajiem piegājis pie VP lietošanā esošās netrafarētās automašīnas, tīši ar benzīnu aplējis automašīnas priekšējo vējstiklu un aizdedzinājis, kā rezultātā tā uzliesmojusi ar atklātu liesmu un cietusi arī blakus degošajai automašīnai novietotā cita automašīna. Dedzinātāju sagaidīja trešais no apsūdzētajiem, kurš slēpis viņu kā noziedzīga nodarījuma izdarītāju un aizvedis no notikuma vietas.

Turklāt noziedzīgā nodarījuma organizētājs un uzkūdītājs apsūdzēts arī par psihotropo vielu neatļautu realizēšanu lielā apmērā un narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt, skaidroja prokuratūrā.

Lieta izskatīšanai nodota Daugavpils tiesai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti