Tiesa Gobzema sūdzību par izslēgšanu no advokatūras turpinās skatīt maijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Pirmdien, 8. aprīlī, Administratīvā tiesā Rīgā lēma līdz maijam atlikt no "KPV LV" ievēlētā Saeimas deputāta Alda Gobzema sūdzības izskatīšanu par viņa izslēgšanu no advokātu rindām.

Tiesa Gobzema sūdzību par izslēgšanu no advokatūras turpinās skatīt maijā
00:00 / 00:15
Lejuplādēt

Tiesa atlikta, jo tiesa turpinās vākt pierādījumus. Saeimas deputāts un bijušais advokāts Gobzems tiesā vērsās, jo izslēgšanu no advokatūras uzskata par nepamatotu. Taču Latvijas Zvērināto advokātu padome uzsver, ka Gobzems izslēgts, jo tā konstatējusi jau trešo disciplinārpārkāpumu pēdējo deviņu gadu laikā. Šodienas tiesa ilga gandrīz sešas stundas.

"Tiesa skatīja lietu, kurā pārsūdzēts Latvijas zvērinātu advokātu padomes lēmums par Alda Gobzema izslēgšanu no advokatūras. Tiesas sēdes sākumā Gobzems pieteica noraidījumu Latvijas zvērinātu advokātu padomes pārstāvim Jānim Rozenbergam. Tiesa šo lūgumu noraidīja. Puses lūdza paskaidrojumus un pieteicējs lūdza tiesu pieprasīt papildus pierādījumus. Šo lūgumu tiesa apmierināja, līdz ar to lietas izskatīšana tika atlikta uz 2019. gada 15. maiju," teica Administratīvās rajona tiesas Rīgā pārstāve Ilze Butkus.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti