Tavars: Zaļās partijas kongress aicina pieprasīt ministra Jura Pūces demisiju

Latvijas Zaļās partijas trīsdesmitais kongress sestdien ieildzis. Valdes priekšsēdētāja amatā ir pārvēlēts līdzšinējais vadītājs Edgars Tavars, savukārt valdes locekļi vēl nav ievēlēti.

Dienas gaitā Tavars ir aicinājis politiskā spēka pārstāvjus atgriezties pie principa “saimnieki savā zemē”, jo laikā, kad ZZS vadīja valdību, tas nebija redzams. Latvijas Zaļā partija savā kongresā nolēma izteikt kategorisku noraidījumu šobrīd uzsāktai administratīvi-teritoriālajai reformai. Un, kā Latvijas Radio pavēstīja Edgars Tavars, partija pieprasa vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci ("Attīstībai/Par!") atkāpties no amata.

Tavars: Latvijas Zaļās partijas kongress aicinās pieprasīt Pūces demisijuElla Semjonova

  “Paldies delegātiem, kas Klusajā sestdienā Lieldienu saulainā laikā atrada iespēju atbraukt uz LZP 30. kongresu. Paldies delegātiem, ka deva man iespēju turpināt vadīt Latvijas Zaļo partiju. Ir pārvēlēti pagaidām divi no trijiem valdes locekļiem. Šobrīd noris otrā kārta valdes locekļu balsojumā,” teica Tavars.

  “Mēs plānojam arī pieņemt vairākas rezolūcijas. Vienu jau pieņēmām par administratīvi teritoriālo reformu. Mēs stingri neatbalstām šādu Jura Pūces virzīto reformu. Latvijas Zaļās partijas kongress aicina pieprasīt Jura Pūces demisiju. Kongress vēl nav noslēdzies. Mums vēl ir vairāki darba kārtības punkti, tai skaitā par rezolūcijām, īpaši par vides jautājumiem,” norādīja Tavars.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti