Panorāma

«Rīgas satiksmei» vēl 900 000 kompensācija

Panorāma

Māju nosaukumu vietā numuri

TAUTAS PANORĀMA: Pļavnieki

«Tautas panorāma» Pļavniekos: Kas Rīgā darāms?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Tieši neatrisinātas sadzīviskas lietas, kas viņu dzīvi ietekmē ikdienā, rīdziniekus kaitina visvairāk. Ūdens patēriņa starpības rādījumi, kurus katru mēnesi jāsedz arī godprātīgam maksātājam. Pietiekami liela nama apsaimniekošanas maksa par nekārtību kāpņu telpās un pagalmi bez bērnu laukumiņiem nozīmē vēlētāju uzticības zaudēšanu. Vairāki Pļavnieku iedzīvotāji "Tautas panorāmai" atzina, ka viņi uz ārkārtas vēlēšanām vispār neies. Jo netic, ka kas mainīsies.

Keldiša iela, Saharova iela, Lubānas iela. Ceturtdien, 6. augustā, "Tautas panorāma" viesojās Pļavniekos – vienā no jaunākajiem Rīgas mikrorajoniem. 47 000 iedzīvotāju, deviņu, sešpadsmit un pat astoņpadsmit stāvu ēkas. Un savs viedoklis par to, kas Rīgā labi, bet kas – uzlabojams un maināms. 

Pļavnieku iedzīvotāja Drosma pauda neapmierinātību ar pastkastītēs sabāztajiem reklāmas bukletiem. Savukārt Valentīnai nepatīk, ka dzīvesvietas tuvumā pagalmā nav soliņu, kur pasēdēt.

"Īpaši veciem cilvēkiem grūti. (..) Man ir kūjiņa, slimas kājas. Gribas pastaigāties, bet apsēsties nav kur," viņa sacīja.  

Alīna, kura iepriekš ilgu laiku dzīvojusi Ziepniekkalnā, atzina, ka Pļavniekos viņai vairāk patīk dzīvot. Ilze klāstīja, ka apkaimē ir skaista daba un kluss, padomāts par parkiem un jauniešu atpūtas iespējām. Te esot daudz veikalu, taču žēl, ka tirdziņa gaļas paviljons slēgts.

 KONTEKSTS:

Gaidot 29. augustā plānotās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, "Tautas panorāma" no pirmdienas, 3. augusta, dodas pie iedzīvotājiem galvaspilsētas apkaimēs, kas izvēlētas pēc iedzīvotāju skaita. Plānots, ka trīs nedēļu laikā LTV "Tautas panorāma" pabūs visos Rīgas mikrorajonos, kur iedzīvotāju skaits ir lielāks par 10 000.

Ja vēlaties paust savu viedokli par to, kas galvaspilsētā būtu jāmaina vietējai varai, vai arī ir kas sakāms par savu apkaimi – sūtiet video uz "WhatsApp" numuru 20553333.

Vēlēšanu rezultāti

Provizoriskie rezultāti, CVK dati no 156 iecirkņiem no 156

Dati: CVK. Atjaunots: 30.08. 10:11

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 156 iecirkņiem no 156

Dati: CVK. Atjaunots: 30.08. 10:11

18 vietas Attīstībai/Par!, "PROGRESĪVIE"
12 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
10 vietas Jaunā VIENOTĪBA
7 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Reģionu Apvienība
5 vietas Partija "Gods kalpot Rīgai"
4 vietas Jaunā konservatīvā partija
4 vietas "Latvijas Krievu savienība"
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti