Ārpus Rīgas

Daugavpils pašvaldībā kavējas ar 30 miljonu eiro apguvi

Ārpus Rīgas

Pavāru trūkumu Liepājā skaidro ar jauniešu nevēlēšanos strādāt fizisku darbu

''Talsu Vēstu'' žurnāliste Mārīte Jankeleviča par Talsu bērnudārziem

Talsu novadā bērnudārzi strādās visu gadu

Talsu novadā četras pirmsskolas izglītības iestādes strādās visu gadu, un tie būs Sabiles, Valdemārpils, Stendes un Vandzenes bērnudārzs. Par novada domes lēmumu Latvijas Radio stāsta reģionālā laikraksta "Talsu Vēstis" žurnāliste Mārīte Jankeleviča.

Līdz šim bērnudārzi Talsu novadā vasarā vienu mēnesi bija slēgti un laukos dzīvojošajiem nācās domāt, kur bērnu šajā laikā atstāt. Viena no iespējām bija vest bērnu uz Talsiem, kur ir pieci bērnudārzi un kas vasarā strādā pamīšus.

Pašvaldība aptaujāja vairāk nekā 400 vecākus, un vairāk nekā puse no viņiem atzinuši – tas, ka bērnudārzs vasarā vienu mēnesi ir slēgts, viņus neapmierina, jo tas sagādājot problēmas.

Talsu novada dome šai problēmai pievērsās arī citus gadus, un lēmums, ka minētajiem četriem bērnudārziem ir jāstrādā visu gadu, pieņemts vien ar dažu balsu pārsvaru.

Tiesa, šis lēmums tiek vērtēts nevienprātīgi – diezgan lieli iebildumi esot bijuši no bērnudārzu vadības, kas uzskata – labāk papildu līdzekļus, ko prasīs bērnudārzu darba nodrošināšana visu gadu, novirzīt pirmsskolas izglītības iestāžu labiekārtošanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti