Talsu deputāti nespēj vienoties par vietu jaunam sporta un rekreācijas centram

Talsos jau divus gadus tiek plānota jauna multifunkcionāla sporta un rekreācijas centra būvniecība, tomēr Talsu novada domes deputāti nespēj vienoties par vietu, kur centrs atradīsies, Latvijas Radio pastāstīja "Talsu Vēstu" žurnāliste Mārīte Raks-Lasmane.

Domes deputātu balsojums sēdē bija nevienlīdzīgs, un darba grupas izvēlētā adrese netika apstiprināta. Deputāti neesot apmierināti ar vietu izvērtējumu. Piemēram, viena politiskā partija uzsver, ka komunikācijai starp darba grupu un zemes īpašniekiem vajadzēja notikt ar oficiālas vēstules starpniecību, nevis telefona zvaniem.

Darba grupa uzskata, ka kopš pagājušā gada rudens, kad deputāti pieņēma lēmumu būvēt rekreācijas centru, tā paveikusi milzīgu darbu, izvērtējot dažādas adreses, kā arī piesaistot speciālistus, lai atrastu labāko adresi. Par tādu izvēlēta pašvaldībai piederoša teritorija Ezera ielā 26.

Deputāti vienojās izstrādāt projektēšanas darba uzdevumu un sākt tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādi multifunkcionālajam sporta un rekreācijas kompleksam, izvērtējot būvniecības un uzturēšanas saimnieciskās izmaksas.

Par piemērotāko vietu deputātiem vēl būs jāturpina diskutēt.

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti