Svinīgi noslēgsies militārās mācības «Sudraba bulta 2019»

Sestdien ar aizsardzības ministra Arta Pabrika ("Attīstībai/Par") un Nacionālo bruņoto spēku komandiera ģenerālleitnanta Leonīda Kalniņa vizīti noslēgsies ikgadējās militārās mācības "Sudraba bulta 2019".

Svinīgajā ceremonijā parakstīs dokumentus, kas apliecina Baltijas bataljona sertifikāciju dalībai NATO Reaģēšanas spēkos un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas sertifikāciju NATO uzdevumu izpildei.

Militārās mācības šoruden notika no 23.septembra līdz 6.oktobrim. 

Sauszemes spēku Mehanizētas kājnieku brigādes Kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants Edmunds Svencs.Zane Mače

"Mēs veicam Baltijas bataljona vienības sertifikācijas apmācību un sertificēšanu paši, kā arī sadarbību ar Kanādas vadīto EFP kaujas grupu, kas atrodas Ādažu bāzē. Šie bija galvenie mācību uzdevumi. Protams, papildus pie visa tā mēs reaģējam arī savas mehanizētās kājnieku brigādes kaujas gatavības spēju, pulcēties spēju, izvirzīties un būt gataviem jau nākamajiem uzdevumiem. Mācības notiek gan Ādažu poligonā. Parasti poligonā mēs darām kaujas šaušanu un tādas aktivitātes, kas ir paaugstinātas bīstamības. Savukārt izvirzīšanos manevrus, ceļu pārbaudi veicam arī ārpus poligona," par mācībām stāstīja Sauszemes spēku Mehanizētas kājnieku brigādes Kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants Edmunds Svencs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti