Sudraba gatava strādāt arī opozīcijā

Partija "No sirds Latvijai" ir gatava strādāt arī opozīcijā un darīt visu iespējamo, lai tā būtu konstruktīva, intervijā Latvijas Radio 4 sacīja partijas premjera amata kandidāte Inguna Sudraba, vēsta rus.lsm.lv. 

 

"Jau pats fakts, ka varam runāt ar sabiedrību no parlamenta tribīnes, ir ļoti svarīgs. Ja mums nāksies strādāt opozīcijā, tad tā būs konstruktīva opozīcija, kas teiks patiesību par to, kā strādā valdība, lai nebūtu tas bezgalīgais cinisms, kas Latvijā valda pēdējos gados," sacīja Sudraba.

Partiju līderi par sadarbību ar "No sirds Latvijai"

Sudraba arī sacīja, ka ir apmierināta ar provizoriskajiem rezultātiem, jo viņas vadītājai partijai bija ļoti svarīgi būt pārstāvētai parlamentā, jo tas ir rupors, kas ļauj uzturēt dialogu ar sabiedrību. 

Viņa arī pieļāva, ka galīgie vēlēšanu rezultāti vēl var atšķirties no aptauju datiem, jo, viņasprāt, daļa vēlētāju nebūs vēlējušies atklāt, ka balsojuši par viņas partiju, redzot, kā tā iepriekš nomelnota. 

Pēc Sudrabas sacītā savai partijai sestdienas vakarā, vēlēšanu aptauju rezultāti jau ir vērtējami kā uzvara. “[Kad sanācām kopā], mēs tikpat kā nebijām pazīstami. Tik īsā laikā mēs esam izveidojušies par komandu. Šis ir tikai sākums, mēs tikai sākam. Lai kādi būtu vēlēšanu rezultāti, tā ir mūsu uzvara. Tas nozīmē, ka pārmaiņas Latvijā ir sākušās."

Sudrabas uzruna partijas biedriem

Jau vēstīts, ka pēc Latvijas sabiedrisko mediju un "Latvijas faktu" aptaujas partija "No sirds Latvijai" saņēmusi 5,1% vai 6,9% balsu (atkarībā no tā, vai datos iekļauj tos, kas atklājuši savu izvēli vēlēšanās vai ne).

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti