Streļčenoks: Pusgada laikā KNAB normalizēs savu darbu

Lai gan publiski kļuva zināms, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) izveidojies darbinieku konflikts, iestādes priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks apgalvo, ka pēc pusgada KNAB savu darbu varētu normalizēt.

Streļčenoks apliecināja, ka savu vainu nesaredz konfliktā un skaidroja vairāku KNAB amatpersonu zemo darba novērtējumu: „Tās nav tikai noteikta laika posma kā novērtēšanas anketa, tas ir ilgstošs 2012.gada laika process, kad dažādi problēmjautājumi, kas tika pacelti, tika risināti individuāli. Ņemot vērā to, ka ir ņemti vērā vai nav ņemti, līdz ar to tas tika atspoguļots un vērsta darbinieku uzmanība attiecībā uz to.”

KNAB priekšnieks arī pauda viedokli, ka pusgada laikā iestāde turpinās strādāt ierastajā ritmā. „Tas nav nekādā veidā sodošs process, nekādas sekas uz pašreizējo brīdi nav, ir noteikts sešu mēnešu pārbaudes periods, pēc kura, domāju, birojs normalizēs savu darbu un turpinās strādāt,” sacīja Streļčenoks.

Iepriekš jau ziņots, ka KNAB „mobings” un „bosings" ir vārdi, kas pēdējā laikā ir izskanējuši no vairākiem KNAB darbiniekiem, raksturojot sava priekšnieka Streļčenoka darba stilu. Kārtējā biroja darbinieku novērtējumā vairāki vadošie darbinieki ir saņēmuši zemu novērtējumu. Viņu vidū ir KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe un Korupcijas novēršanas daļas vadītāja Diāna Kurpniece.

Reaģējot uz to, premjers Valdis Dombrovskis (V) nolēma lūgt Valsts kontroli veikt KNAB darbības likumības revīziju.

Savukārt Valsts kontrole līdz šim vienmēr ir noraidījusi aicinājumus veikt neieplānotas revīzijas. Pamatojums - visi spēki ir sadalīti un papildu resursu, ko veltīt neieplānotām pārbaudēm, nav.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti