Panorāma

Latvijas vēstniece iesniedz akreditācijas rakstu Putinam

Panorāma

E.Rozenberga darbu izstāde

KNAB darbinieki atkal sūdzas

Streļčenoks: Darbinieki kārtējo reizi ir mani diskreditējuši

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks biroja darbinieku vēstuli premjeram Valdim Dombrovskim („Vienotība") un citām amatpersonām, kurā iztirzāta viņa vadības metodes un atmosfēra kolektīvā, nosaucis par kārtējo mēģinājumu viņu diskreditēt.

Biroja izmeklēšanas nodaļas vadītāja Lienīte Šikore, operatīvo izstrāžu daļas vadītājs Juris Jurašs, Korupcijas novēršanas nodaļas vadītāja Diāna Kurpniece un vēl vairāki nodaļu vadītāji vēstulē amatpersonām gan emocionāli skaidroja, ka KNAB priekšnieka darbības stils ir salīdzināms ar tirāniju. Vēstulē arī pausts lūgums nekavējoties izveidot komisiju, kas izvērtētu Streļčenoka atbilstību amatam. Jurašs LTV Panorāmai atzīst, ka ir pamatotas šaubas, vai Streļčenoka darbības stils un prakse atbilst viņa ieņemamajam amatam.

Dokumenti

KNAB darbinieku vēstule

Lejuplādēt

2.52 MB

Pretēju viedokli paudis Streļčenoks. „Viņa ieskatā minētās darbības tiek veiktas, lai iespējami diskreditētu viņu kā valsts varas pārstāvi sabiedrības acīs un mazinātu uzticību viņa darbībai kopumā," par Streļčenoka viedokli medijiem informē biroja pārstāve Inta Šaboha.

Streļčenoks „ilglaicīgi izvērsto nomelnošanas kampaņu" saista ar iespējamu vēlmi viņu ietekmēt un destabilizēt situāciju, kad jāizvērtē darbinieku atbildība dažādos pārkāpumos.

Streļčenoks arī noliedz ziņas, ka viņš vilcinoties ar neskaidro iekšējā normatīvā regulējuma problēmu atrisināšanu. Biroja priekšnieks norāda, ka sabiedrībai  acīmredzami ir sniegta nepatiesa informācija par Biroja iekšējo normatīvo aktu izstrādes nepamatotu kavēšanu un informē, ka minētos  normatīvos aktus jau pērn, 4.janvārī, uzdeva pilnveidot Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītājai, kas šobrīd jau ir atbrīvota no amata.

Ziņots, ka ceturtdien medijos nonāca vēstule, kurā KNAB darbinieki kritizēja Streļčenoka darba stilu un attieksmi pret padotajiem. Konflikts starp priekšnieku un padotajiem ilgst jau krietnu laiku, un tam uzmanību pievērsuši gan premjers Dombrovskis, gan ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti