Straujuma nekandidēs Saeimas vēlēšanās, lai dotu vietu jaunākai paaudzei

Saeimas deputāte, bijusī premjerministre Laimdota Straujuma ("Vienotība") nolēmusi nekandidēt 13.Saeimas vēlēšanās, lai dotu vietu kādam no "Jaunās Vienotības" 30 līdz 40 gadu paaudzes pārstāvjiem, aģentūrai LETA pavēstīja politiķes pārstāve Elīna Bīviņa.

Straujuma šo lēmumu neesot pieņēmusi sasteigti, bet gan pēc rūpīgām un ilgām gan personīgām pārdomām, gan apspriešanās ar partijas biedriem, par bijušās parlamentārietes viedokli informēja Bīviņa. Politiķe uzskata, ka ir jādod iespējas partijas jaunākas paaudzes pārstāvjiem, jo viņi jau pašlaik var īstenot nepieciešamos uzdevumus.

Deputāte pēc Saeimas pilnvaru beigām neplāno attālināties no partijas darba un aktīvi turpinās strādāt "Vienotības" valdē. Straujuma arī esot saņēmusi dažādus piedāvājumus tālākām darba gaitām un apņēmusies turpināt būt aktīva sabiedriskajā dzīvē, sadarbojoties ar nevalstiskajām organizācijām un liekot uzsvaru uz atbalstu izglītības sistēmai, teica Bīviņa.

13.Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā.

2 komentāri
Haralds Elceris Elceris
"["Ci†adeles" pārdevēji] uzskata, ka viņi ir panākuši tādu vienošanos, kādu viņi ir panākuši!" © bremze Lēnuma "... kas attiecas par nodokļa atcelšanu ... neatcelšanu ... sajuka!" © bremze Lēnuma "man ir virsraksti. nav brille." © bremze Lēnuma atpakaļejošie likumi nestrādā © bremze Lēnuma
Kristin Grinberg
Lielisks piemērs tiem vecajiem bukiem, kas Saeimā iesēdušies un nevēlas līst ārā svaigā gaisā un pļavās jau gadu desmitus! Tak pietiek deldēt uzvalku pēcpuses! Dodiet ceļu saviem mazbērniem!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti