Stradiņš, kas šāvis Biķernieku mežā, rīkojies likumīgi

Partijas "Vienotība" biedrs Sigords Stradiņš, kas pirms kāda laika veicis brīdinājuma šāvienus Biķernieku mežā, noteikto kārtību nav pārkāpis un ieroci pielietojis pamatoti, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Iepriekš izskanējis, ka Stradiņu aizturējis "Ghetto Games" organizētājs Raimonds Elbakjans, kurš kopā ar saviem vecākiem un bērniem bija devies pastaigā. Stradiņam šķitis, ka Elbakjana suns viņu apdraud, tāpēc viņš veica brīdinājuma šāvienu.

Sadovskis paskaidrojis, ka Stradiņa rīcībā pārkāpumi netika konstatēti, jo viņš nevarēja zināt to, vai suns ir bīstams, tāpēc Stradiņam bija tiesības aizstāvēties no suņa, kas skrien viņa virzienā.

Tāpat Valsts policija izbeigusi lietu pret Elbakjanu, kas bija saistīta ar iespējamu miesas bojājumu nodarīšanu. Policija noskaidrojusi, ka Elbakjans neredzēja to, kā notiek šaušana, bet dzirdēja meitas kliedzienus, tāpēc rīkojās atbilstoši situācijai.

Vienlaikus Elbakjanam policija noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu par iespējamu dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpšanu. Protokols nosūtīts Pārtikas un veterinārajam dienestam, kas lems par soda piemērošanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti