Stradiņa slimnīca vēršas policijā par viltus ziņu par ugunsgrēku

Sociālajos tīklos klejo viltus ziņa par it kā notikušu ugunsgrēku Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Ziņa izplatīta kādā aizdomīgā mājaslapā.

Vietnē “Facebook” ar šo viltus ziņu dalījās cilvēki ar aicinājumu, uzklikšķinot uz saites, atpazīt upurus. Informāciju par viltus ziņu slimnīca ir nodevusi policijai.

Stradiņa slimnīcā uzsver, ka izplatītā ziņa ir nepatiesa un darbs veselības aprūpes iestādē rit ierastajā ritmā.

“Ņemot vērā mūsu darba specifiku, vēlamies nomierināt sabiedrību, mūsu pacientus un pacientu piederīgos. Nekāda nelaime slimnīcā nav notikusi, pie mums darbs rit ierastajā ritmā. Pie mums viss ir droši un viss ir kārtībā. Par šo viltus ziņu vēršamies Valsts policijā,” sacīja slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

Stradiņa slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.Paula Dēvica

  Slimnīca mudina iedzīvotājus neizplatīt nepatiesu informāciju: “Un aicinām iedzīvotājus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību dalīties ar šādu nepamatotu informāciju un pievērst uzmanību, no kādiem avotiem šādas ziņas nāk. Cik daudzi ir dalījušies, es vairs neredzu. Mēs ļoti ātri reaģējām, ielikām savu ziņu slimnīcas “Facebook” kontā ar aicinājumu būt uzmanīgiem. Līdz ar to, tie iedzīvotāji, kuri bija dalījušies ar šo ziņu, ir paspējuši to no saviem kontiem izņemt. Bet tālāk lai skatās policija un arī “CERT”, kur esam vērsušies ar iesniegumu.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti