Stradiņa slimnīcā darbs atgriezies ierastajā ritmā

Darbs Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā svētdien ir atgriezies ierastajā ritmā, Latvijas Radio pavēstīja slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Ir atjaunota pacientu uzņemšana, ambulatoro pakalpojumu sniegšana un atsāktas plānveida operācijas, norādīja Lāsma Sīle.

Šodien jau no pulksten deviņiem slimnīca strādā ierastajā ritmā un sniedz pilna apjoma palīdzību - gan neatliekamo, gan visu pārējo," pastāstīja Sīle.

Lielākie un mediķu darbam būtiskākie šķēršļi ir novērsti, telpas sakārtotas, arī Neatliekamās palīdzības centrs jau darbojas savās telpās.

Kā lsm.lv jau ziņoja, piektdienas rītā ap plkst. 9.30 no rīta ugunsdzēsēji saņēma ziņu, ka slimnīcā ir izcēlies ugunsgrēks. To bija izraisījuši 23 uzsprāguši skābekļa baloni. Uz notikuma vietu izbrauca 15 operatīvā transporta vienības. Slimnīca tika izsludināts ārkārtas stāvoklis un kopumā uz apkārtējām nodaļām un pagalmā uz soliņiem evakuēti 170 pacienti. Ugunsgrēka dzēšana prasīja stundu. Sprādzienā cieta divi slimnīcas tehniskie darbinieki, bet pacienti, kurus nevarēja atstāt bez  mediķu palīdzības, tika pārvesti uz citām slimnīcām.

Uz Rīgas Austrumu slimnīcu tika pārvests 21 pacients, puse no tiem bija īpaši smagā stāvoklī, bet uz Bērnu klīnisko slimnīcu tika nogādāti seši jaundzimušie kopā ar māmiņām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti