Starptautiskā vasaras skolā studenti veidos filmu par Rīgas mikrorajieniem

Svētdien sāksies Rīgas vasaras skola žurnālistikas un filmu studentiem, ko organizē Latvijas Universitāte. Vasaras skolā studenti veidos īsfilmu par Rīgas mikrorajoniem.

Nometne notiek ceturto gadu un ilgs divas nedēļas. Starptautiskā nometne paredzēta mediju, žurnālistikas un filmu studentiem, kas veidos īsfilmas par Rīgas mikrorajoniem. Tās noslēgumā arī paredzēta tapušo darbu pirmizrāde visiem interesentiem.

„Mēs gaidām Latvijā ierodamies 22 studentus no 14 dažādām valstīm. Šie studenti brauks uz Rīgu, lai mācītos šeit un lai veidotu īsas dokumentālas filmas par dažādām Rīgas apkaimēm,” stāsta vasaras skolas projekta vadītājs Kaspars Rūklis.

Tā kā Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, Rīgas vasaras skolas organizatori nolēma arī tematu sasaitīt ar kultūru. „Mūsu temats būs neparastā kultūra Rīgas apkaimēs. Mēs mēģināsim studentiem no dažādām valstīm, kas ir atbraukuši uz Rīgu, varbūt pirmo reizi lielākā daļa no viņiem, lūgsim viņiem doties uz dažādiem Rīgas mikrorajoniem un skatīties, ko interesantu viņi tur varētu atrast, lai pēc tam to pastāstītu īsā dokumentālā vai televīzijas filmā,” stāsta Rūklis.

Pērn ”Riga summer school” piedalījās 24 studenti no 13 valstīm, strādājot pie dokumentālām īsfilmām par galvaspilsētas salām – Andrejsalu, Kundziņsalu, Ķīpsalu, Lucavsalu, Mangaļsalu un Zaķusalu

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti