Stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts

No šodienas, 8. decembra, stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts, informē AS „Pasažieru vilciens”. 218 vilcieni galamērķī nokļūs ātrāk nekā līdz šim, jo tie vairs nepieturēs atsevišķās pieturvietās. Turklāt pievienoti arī papildus reisi uz Valmieru, kā arī maršrutā Liepāja – Rīga un atpakaļ.

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Agnese Līcīte stāsta, ka tik būtiskas izmaiņas paredzētas, lai vilcienu satiksme kļūtu par sabiedriskā transporta mugurkaulu. Tomēr mazapdzīvotu vietu, kā Cena, Dārziņi un Seda, iedzīvotājiem iespējas pārvietoties ar vilcienu būs mazāk.

Agnese Līcīte par jauno vilcienu kustības sarakstuPaula Dēvica

  "Lai šo mugurkaula funkciju mēs pildītu, tika pārskatītas visas pieturvietas. Un ņemot vērā pasažieru apmaiņu šajās pieturvietās, sabiedriskā transporta padome lēma par šādu pieturvietu slēgšanu, kur pasažieru apmaiņa tikpat kā nav, kur viņa ir pielīdzināma 0-1 pasažierim uz vienu vilcienu. Šīs pieturvietas tika slēgtas, savukārt tās, kurās arī ir neliels pasažieru skaits, bet tomēr viņš ir – tajās vilciens pieturēs retāk. Tieši ar vilcienu viņiem [šo vietu iedzīvotājiem] būs mazāk iespējas [pārvietoties], taču autotransporta direkcija ir izstrādājusi izmaiņas arī autobusu maršrutos. Šiem pasažieriem ir jāiepazīstas ar jauno autobusu maršrutu piedāvājumu, jaunajiem reisiem un katrā ziņā šiem iedzīvotājiem ir jābūt pieejamam alternatīvam transportam," skaidro Līcīte.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti