Stadiona «Daugava» jaunās tribīnes par 10,7 miljoniem eiro būvēs «LNK Industries Partnership»

Kultūras un sporta centra ''„Daugavas” stadions'' jauno tribīņu izbūves un esošo tribīņu atjaunošanas iepirkumā ir uzvarējusi pilnsabiedrība “LNK Industries Partnership”, kas gandrīz par 10,7 miljoniem eiro izstrādās būvprojektu un īstenos būvdarbus, ziņo “Daugavas” stadions.

Būvprojekta mērķis ir līdz 2018.gada vasarā notiekošajiem Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem palielināt stadiona skatītāju sēdvietu skaitu līdz 10 000.

“LNK Industries Partnership” piedāvājums konkursā tika atzīts par saimnieciski izdevīgāko, jo tas spējis piedāvāt zemāku cenu, garantijas termiņu un garantijas laika apdrošināšanas summu. Iepirkumā kopumā bija pieteikušies septiņi pretendenti.

“No uzvarētāja mēs sagaidām augstāko darbu kvalitāti un ļoti stingru termiņu ievērošanu, jo projektam ir jābūt īstenotam līdz nākamajiem Dziesmu un deju svētkiem, un pēc tam stadionam būs jākalpo vairākām sportistu paaudzēm,” atzīst Elmārs Martinsons, ''Kultūras un sporta centra „Daugavas” stadions'' valdes loceklis.

Līgums paredz, ka būvdarbi ir jāpabeidz līdz 2018.gada 15.maijam, proti, pirms Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem.

Lai to paveiktu, būvniekiem nākošā gada pavasarī jāsāk būvdarbi, kas nozīmē, ka līdz tam ir jāizstrādā un visās institūcijās jāsaskaņo būvprojekts. Līdztekus esošās tribīnes pārbūvei un jaunu tribīņu izbūvei iepirkums paredz arī teritorijas labiekārtošanu un apgaismojuma stabu atjaunošanu.

Jau tika ziņots, ka "Daugavas" stadionam tika piešķirts nacionālo interešu objekta statuss, kas saskaņā ar Būvniecības likumu tiesvedību gadījumā ļauj nepārtraukt būvniecības darbus.Tāpat līdz 2022.gadam stadionā taps infrastruktūra daudziem sporta bāzē līdz šim nepārstāvētiem sporta veidiem, piemēram, basketbolam, volejbolam, florbolam, handbolam, kērlingam un citiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti