Sprūdžs aicinās koalīciju lemt par Rīgas brīvostas vadības maiņu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs rosinās nākamās nedēļas koalīcijas sadarbības padomes sēdē lemt par Rīgas brīvostas (RBO) vadības maiņu saistībā ar Valsts kontroles (VK) revīzijas atzinumā atklātajiem pārkāpumiem ostas darbībā - teikts ministrijas izplatītajā ziņojumā.

Jautājumu par VK ziņojumu trešdien, 13. martā, E. Sprūdžs apsprieda ar satiksmes ministru Anriju Matīsu, un ministri vienojās šonedēļ organizēt visu valsts pārstāvju RBO valdē tikšanos, lai vienotos par kopīgu nostāju turpmākajā rīcībā saistībā ar VK atzinumu. Sprūdžs uzsver, ka VK atzinumā norādītie ilgstošie un sistemātiskie pārkāpumi ir acīmredzami un viennozīmīgi, bet RBO vadības attieksme - absolūti nepieņemama.

Ministrs pauž pārliecību, ka visa koalīcija būs gatava iestāties par tiesisku un caurspīdīgu ostas darbu un būs gatavi izvērtēt līdzšinējās ostas vadības atbildību. Jau pagājušajā gadā, kad tika publiskota informācija par Spilves pļavu iznomāšanu ostas pārvaldniekam Leonīdam Loginovam, Sprūdžs rosināja lemt par RBO vadības nomaiņu, taču tad šim lēmumam trūka koalīcijas partneru atbalsta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti