Spēcīgā negaisa postījumu dēļ Rīgā no veikala «Rimi» evakuēti pircēji

Stipro lietavu dēļ piektdien Rīgā ūdens sācis gāzties iekšā veikalā „Rimi”, kas atrodas K.Valdemāra ielā.

„Lietus notekūdeņu sistēmas pārrāvuma dēļ notekūdeņi ir iekļuvuši veikalā. Šobrīd mēs esam sākuši seku novēršanu un tuvākajā laikā plānojam atjaunot ierasto veikala darbību,” stāsta „Rimi Latvia” pārstāve Inga Bite. Viņa uzsver, ka neviens nav cietis, jo visi bijuši laikus evakuēti.

Savukārt Valsts policijas pārstāve Sigita Pildava portālam rus.lsm.lv pauda, ka policija nav saņēmusi informāciju par notiekošo K. Valdemāra ielas „Rimi” veikalā. „Mēs nesaņēmām oficiālu izsaukumu. Mūsu kolēģi tur bija aizbraukuši pusdienās un nokļuva notikumu epicentrā. Veikala vadība pati pieņēma lēmumu par evakuāciju. Oficiālu izsaukumu policija nav saņēmusi,” viņa norādīja.

Tāpat ir applūdusi virkne teritoriju, bet vējš nolauzis sešus kokus, lielākoties Pārdaugavā, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Rīgas domes Satiksmes departaments ir sagatavojis tehniku un izbrauks uz applūdušajām ielām, lai atsūknētu ūdeni. Speciālā tehnika ar pārvietojamajiem sūkņiem jau strādā Teikā, Bolderājā, centra ielās, Čiekurkalnā. Tehnika nosūknē uz brauktuves sakrājušos lietus ūdeni, savukārt ielu uzturēšanas speciālisti pārbauda, vai nav nosprostotas kanalizācijas akas un, ja tiek konstatētas nepilnības, nekavējoties tās novērš.

Applūdusi arī Melngalvju nama galvenā ieeja ēkas ārpusē, tāpēc viesi pie Valsts prezidenta ap pusdienlaiku ieradās pa citām durvīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti