Šodien Rīgā notiks tradicionālais ielu nakts brauciens

Šodien norisināsies tradicionālais Rīgas ielu nakts brauciens. Pasākumā piedalīties var ikviens interesents, dodoties trasē ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem. Brauciens šogad notiks Skanstes ielā, kura autovadītājiem pasākuma laikā būs slēgta.

Nakts brauciena trases garums būs 3,5 kilometri, bet ikvienam būs iespēja veikt vienu vai vairākus apļus, savukārt bērniem vecumā līdz 12 gadiem būs 800 metru gara trase. Bērni vecumā līdz 16 gadiem pasākumā varēs piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.

Starts pie Arēnas "Rīga" (Skanstes iela 21) bērnu braucienam būs plkst. 21.00, bet pieaugušajiem - plkst. 23.00. Taču brauciena apmeklētāji un dalībnieki starta vietā tiks gaidīti jau no plkst. 19.00, jo paredzētas dažādas aktivitātes, kā arī numuru izsniegšana. Pasākuma vietā darbosies arī inventāra nomas punkts. Trase būs pieejama līdz pat plkst. 1.00 naktī.

Drošībai pasākuma organizatori aicina dalībniekus lietot aizsargķiveres, elkoņu un ceļu sargus. Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem aizsargķivere ir obligāta.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Ar Skanstes ielas nakts brauciena nolikumu un trases shēmu var iepazīties tīmekļa vietnē www.naktsbrauciens.lv.

Saistībā ar Skanstes ielas nakts braucienu no 16. jūnija plkst. 9.00 līdz 17. jūnija plkst. 6.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme:

•           Grostonas ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Dikmaņa ielai;

•           Jāņa Dikmaņa ielas posmā no Skanstes ielas līdz Grostonas ielai (nodrošinot iedzīvotāju piekļūšanu).

Kā arī no 16. jūnija plkst. 20.00 līdz 17. jūnija plkst. 3.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme:

•           Mālpils ielas posmā no Skanstes ielas līdz Grostonas ielai;

•           Skanstes ielas posmā no Mālpils ielas līdz Jāņa Dikmaņa ielai.

Tāpat šajā laika posmā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Skanstes ielas posmā (abos virzienos) no Sporta ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai (izņemot festivāla „Baltica 2018” dalībnieku autobusus, kuriem Skanstes ielas posmā un virzienā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Sporta ielai būs atļauts stāvēt līdz plkst. 22.00).

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti