Šodien Latvijā ar speciāliem avioreisiem atgriežas tautieši no vairākām ārvalstīm

Tā ir nebijusi tautiešu atgriešanas operācija – tā sadarbībā ar Satiksmes ministriju organizētos repatriācijas reisus raksturo Ārlietu ministrija. Tur gan diplomātiski norāda, ka atgriešanās netiks rīkota neierobežotu laiku, un, iespējams, ap nākamās nedēļas vidu sagaidīsim pēdējos atgriezties gribētājus.

Pēdējais reiss no Londonas plānots 25. martā. Konsulārajā reģistrā mājupceļam ir pieteikušies vairāk nekā 4200 Latvijas iedzīvotāju. Aktuālā informācija par repatriācijas reisiem ir pieejama Satiksmes ministrijas interneta lapā.

Piektdien, piemēram, paredzēti avioreisi no Maltas, Londonas, Stokholmas, Stambulas.

Ārlietu ministrijas pārstāvis Jānis Beķeris informēja, ka šobrīd ir zināmas tās vietas, kur visvairāk valstspiederīgo, tādēļ pēc Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar satiksmes ministra īpašu atļauju vēl tiek rīkoti vairāki reisi, uz kuriem iespējams iegādāties biļetes, lai atgrieztos Latvijā.

Jānis Beķeris: Par repatriācijas reisiemEdgars Kupčs

''Ir vēl vairāki galamērķi, uz kurieni nosūtīs lidmašīnu, lai varētu atgriezties cilvēki, kuri  ir izteikuši šādu vēlēšanos. Mūsu prioritārie mērķi ir Londona, tur būs vēl citi reisi, uz Tenerifi, Amsterdamu, Stambulu un Abū Dabī,'' sacīja Beķeris. 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti