Dienas ziņas

Feimaņos saglabā vēsturiskās tekstilijas

Dienas ziņas

Atklāts 12 km garš «Austrumu stīgas» ceļa posms

Sociālisti pulcējas kongresā

Sociālisti EP vēlēšanās startēs vienā blokā ar bezpartejiskajiem kandidātiem un NVO

Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) 16.kongresā pieņemts lēmums 2014.gada 24.maijā Eiroparlamenta (EP) vēlēšanās startēt ar neatkarīgu sarakstu vienā blokā ar bezpartejiskajiem kandidātiem un sabiedriskajām organizācijām.

Pieņemtajā lēmumā LSP atzīmē, ka respektē sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa" gribu nākamajās EP vēlēšanās startēt patstāvīgi, ārpus "Saskaņas centra" (SC) sastāva.

SC sastāvā patlaban ietilpst divas partijas - "Saskaņa" un Alfrēda Rubika vadītā LSP.

Vienlaikus lēmumā tiek norādīts, ka sociālisti uzskata šādu "Saskaņas" soli par politiski nepamatotu, tādas pozīcijas turpinājums nākotnē var novest pie atkāpšanās no sociālās aizsardzības pozīcijas, taisnīguma un vienlīdzības nodrošināšanas darba ļaudīm un novirzīšanās uz sīkburžuāziskā oportūnisma pusi.

LSP kongress aicina visas LSP partijas pirmorganizācijas un biedrus ar sapratni un atbildīgi izturēties pret EP vēlēšanām. Vēlētāji tiek aicināti aktīvi atbalstīt LSP deputātu kandidātus EP vēlēšanām un būt pārliecinātiem, ka viņi aktīvi un konsekventi aizstāvēs visnabadzīgāko iedzīvotājus slāņu, tai skaita pensionāru, invalīdu un jaunatnes intereses.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti