Rīta Panorāma

Projekts "Lielā ģimenes māja"

Rīta Panorāma

Iedzīvotāju finanšu stabilitāte un ilgtspēja

Telefonsaruna ar Andreju Požarnovu

Sociāldemokrātu un kristiešu politiskā apvienība bažījas par ģimenes vērtību graušanu Latvijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Jaunā Saeimas vēlēšanām izveidotā politiskā apvienība, kurā iekļausies Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP), Kristīgi demokrātiskā savienība (KDS) un partija "Gods kalpot mūsu Latvijai" (GKML), bažījas par ģimenes vērtību graušanu Latvijā.

Apvienības pārstāvis Andrejs Požarnovs (GKML) intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” uzsvēra, ka partijām nav pieņemama sociālā dzimuma ieviešana, kas var novest pie tālākām sekām, tostarp viendzimuma laulības legalizēšanas.

Požarnovs apgalvoja, ka Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) izdara spiedienu, lai Latvijā un citās valstīs tiktu pieņemta Stambulas konvencija. Partijas ir apmierinātas ar konvencijā pausto ideju, ka ir jāizskauž vardarbība pret sievietēm, tomēr sociālā dzimuma ieviešana, viņuprāt, grauj ģimenes vērtības. Bažas partiju locekļiem rada arī tas, ka Latvijā morāles normām, kuras grib uzspiest starptautiskās organizācijas, ir dzirdīgas ausis.

Partiju apvienība plāno strādāt arī, lai risinātu cilvēku sociālās un nodarbinātības vajadzības. Tās mērķis ir mazināt Latvijas pilsoņu emigrāciju uz ārzemēm.

Politisko partiju apvienība veidota uz partiju savstarpēji tuvo ideoloģisko platformu pamata ilgtermiņa politisko mērķu sasniegšanai, un tiek prognozēts, ka partiju apvienības darbā iesaistīsies vēl citas līdzīgi domājošas politiskas un sabiedriskas organizācijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti