Rīta Panorāma

Projekts «Lielā ģimenes māja»

Rīta Panorāma

Intervija ar kultūras ministri Daci Melbārdi

Telefonsaruna ar Andreju Požarnovu

Sociāldemokrātu un kristiešu politiskā apvienība bažījas par ģimenes vērtību graušanu Latvijā

Jaunā Saeimas vēlēšanām izveidotā politiskā apvienība, kurā iekļausies Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP), Kristīgi demokrātiskā savienība (KDS) un partija "Gods kalpot mūsu Latvijai" (GKML), bažījas par ģimenes vērtību graušanu Latvijā.

Apvienības pārstāvis Andrejs Požarnovs (GKML) intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” uzsvēra, ka partijām nav pieņemama sociālā dzimuma ieviešana, kas var novest pie tālākām sekām, tostarp viendzimuma laulības legalizēšanas.

Požarnovs apgalvoja, ka Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) izdara spiedienu, lai Latvijā un citās valstīs tiktu pieņemta Stambulas konvencija. Partijas ir apmierinātas ar konvencijā pausto ideju, ka ir jāizskauž vardarbība pret sievietēm, tomēr sociālā dzimuma ieviešana, viņuprāt, grauj ģimenes vērtības. Bažas partiju locekļiem rada arī tas, ka Latvijā morāles normām, kuras grib uzspiest starptautiskās organizācijas, ir dzirdīgas ausis.

Partiju apvienība plāno strādāt arī, lai risinātu cilvēku sociālās un nodarbinātības vajadzības. Tās mērķis ir mazināt Latvijas pilsoņu emigrāciju uz ārzemēm.

Politisko partiju apvienība veidota uz partiju savstarpēji tuvo ideoloģisko platformu pamata ilgtermiņa politisko mērķu sasniegšanai, un tiek prognozēts, ka partiju apvienības darbā iesaistīsies vēl citas līdzīgi domājošas politiskas un sabiedriskas organizācijas.

3 komentāri
Jānis Lietavietis
Ģimenes vērtības nevar ieviest, nosargāt, vai likvidēt valsts, to var tikai katrs pats savā ģimenē uzturēt vai ne. Protams, kad cilvēka paša vērtības ir sadrupušas un ģimenes dzīve nožēlojama, tad viņš raujas pie varas, lai liktu visiem sasniegt to, ko viņš pats nav spējis. Patiesība gan ir tāda, ka iekšējās problēmas nav iespējams atrisināt ar ārējām darbībām, tādēļ viņu cīņa ir lemta sakāvei.
MyMiuma
http://gcshelp.org/ru/novosti/semya/kak_v_peru_otstoyali_pravo_ih_detey_bitj_maljchikami_i_devochkami.html
Anonīms lietotājs 17977
Požarnov! Tu esi riebīgais maita. Tevi neinteresē kā dzīvo tauta! Bet tevi interesē personīgā labklājība!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti