Smiltēns: Šīs bija naudas vēlēšanas

Raugoties uz laiku pirms 13.Saeimas vēlēšanām, var redzēt, ka tās bija naudas vēlēšanas, bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) mēģināja iegūt vēlētāju uzticību bez naudas, intervijā Latvijas Televīzijā sacīja premjera amata kandidāts Edvards Smiltēns.

LRA priekšvēlēšanu laikā izdarīja absolūti visu, ko varēja, sacīja politiķis. Salīdzinot partiju cīņas, Smiltēns pauda – kamēr LRA šāva ar loku, citi izmantoja smago artilēriju un haubices.

Viņaprāt, šīs bija naudas vēlēšanas, jo, piemēram, “Saskaņas” un Zaļo un Zemnieku savienības tēriņi bija aptuveni pusmiljons eiro. Savukārt LRA esot bijis eksperiments bez naudas – vai tīrā un godīgā veidā, bez administratīviem resursiem var iegūt vēlētāju uzticību, pauda Smiltēns. LRA vēlēšanās pretendēja uz to balsu skaitu, kāds apvienībai ir 12.Saeimā.

Ja LRA tiks ievēlēta 13.Saeimā, tā vēlas veidot nacionālajās interesēs balstītu koalīciju bez partijas “Saskaņa” un Latvijas Krievu savienības. Būtiski būs arī cilvēki, kuri tiks ievēlēti, un partiju vērtības.

Savukārt LRA pārstāve Inga Bite intervijā Latvijas Radio skaidroja, ka sadarbībā ar citām partijām būs svarīgi, vai tās atbalsta reģionu attīstību, kas ir LRA galvenais fokuss. LRA diezin vai varētu sadarboties ar politiskajiem spēkiem, kuri vēlas tikai deviņas lielas pilsētas ar novadiem.

Arī Bite norādīja, ka apvienībai būs svarīgi, kādas personības tiks ievēlētas parlamentā, lai varētu sadarboties. "Jo mazāk ecējas savā starpā, jo labāk," teica Bite.

Saskaitīti 1078 iecirkņi no 1078

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti