Smiltenes domē vērtēs mēra vietnieces iespējami prokremlisku rīcību

Smiltenes novada dome šodien plāno veidot īpašu komisiju, lai izvērtētu mēra vietnieces Nacionālās apvienības deputātes Aijas Cunskas rīcību.

Raidījums «Nekā personīga» vēstīja, ka Izglītības kvalitātes valsts dienests uzdevis pašvaldībai izvērtēt Cunskas rīkotās apmācības skolu direktoriem. Seminārā par pašnovērtējuma kāpināšanu un kļūšanu laimīgākiem Cunska stāstījusi par pieredzi Krievijas braucienos un atskaņojusi videoklipu, ar ko tiek popularizēta 9. maija kustība «Nemirstīgo pulks». Daļa direktoru tajā saskatījusi Krievijas propagandu.

Tādēļ nu deputātes rīcību vērtēs domnieki, stāsta Smiltenes mērs Gints Kukainis:

Smiltenes mērs Gints KukainisEdgars Kupčs
  ''Dažiem izglītības iestāžu vadītājiem bija sašutums par redzēto prezentāciju. Lai saprastu, vai tas ir bijis, vai nav bijis tā, kā tas šobrīd izskanējis, pašvaldībā no deputātiem izveidosim izvērtēšanas komisiju, motīvus izvērtēsim un tad varēs izdarīt secinājumus.''

  Cunska nav Nacionālās apvienības biedru rindās, bet politiskā spēka valdes loceklis Jānis Dombrava jau rosinājis viņu atstāt Interešu izglītības jautājumu un programmu izvērtēšanas un mērķdotācijas sadales komisijas vadītājas amatu. Cunska ir arī domes Kultūras, izglītības un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas priekšsēdētāja.


  Ziņas turpinājums:

  Gada nogalē Smiltenes novada domes komisija deputātes rīcībā nesaskatīja pārkāpumus.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti