Smiltenē sāk būvēt ugunsdzēsēju depo

Piektdien, 15.jūlijā topošajā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo pamatos Smiltenē tiks iemūrēta simboliskā „vēstījuma kapsula” nākamajām paaudzēm. Tā informē Nodrošinājuma valsts aģentūra.

"Realizācijā pašlaik ir divi depo – viens jau tiek celts Apē, arī otram – Smiltenē – pamati ir jau ielikti. Tāpat parakstīts līgums par depo būvniecību Ērgļos, kur celtnieki vispirms nokārtos būvatļaujas," norāda Nodrošinājuma valsts aģentūras pārstāve Ieva Rekšņa.

"Ceram, ka nākamā gada otrajā pusē – jūlijā, augustā – arī šis depo būs lietošanas kārtībā. Vēl viens jauns depo ir plānots Jaunpils ielā Rīgā, pašlaik tā projekts ir Būvvaldē. Un ir arī pabeigta iepirkuma procedūra par jauna depo būvniecību Skrundā – ja neviens konkursa rezultātus neapstrīdēs, varēs ķerties pie būvatļaujas un celtniecības," uzsver Rekšņa.

Konkursā par depo celtniecību uzvarējusi pilnsabiedrība «San-nami», kas jau martā sāka darbus. Ēku plānots nodot ekspluatācijā nākamā gada pavasarī, bet kopējās projekta izmaksas tiek lēstas gandrīz 1,3 miljonu eiro apmērā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti