Šlesers lamā «Vienotību», bet gatavs ar to sadarboties

 „Ekspremjeru” partijas „Vienoti Latvijai” līderis, bijušais ministrs Ainārs Šlesers veltīja asu kritiku pašreiz valdošajai partijai „Vienotība”, taču atzina, ka iekļūstot parlamentā, ko gan socioloģiskās aptaujas nesola, viņš būtu gatavs sadarboties arī ar „Vienotību”.

Šlesers trešdien Latvijas Radio raidījumā „Krustpunktā” vairākkārt veltīja asu kritiku „Vienotībai” par tās īstenoto politiku, kura „piedāvā stagnāciju”, par vēršanos pret oligarhiem un sadarbošanos ar Aivara Lemberga atbalstīto Zaļo un Zemnieku savienību, par korupcijas apkarotāju ietekmēšanu un daudzām citām pēdējos gados Latvijas sabiedriskajā un ekonomiskajā dzīvē notikušajām lietām.

Taču tai pašā laikā viņš atzina, ka būtu gatavs sadarboties ar „Vienotību”, jo „mēs esam gatavi sadarboties ar visiem, mums nav „sarkano līniju”, vienīgā „sarkana līnija” ir [sadarbība ar Latvijas Krievu savienības līderi] Tatjanu Ždanoku, kas „rīkojas pretvalstiski”, Ukrainas krīzes un Krimas aneksijas jautājumā atbalstot Krieviju.

Šlesers gan piezīmēja, ka „Vienotība” „piedāvāja stagnāciju, jo visu, ko vien varēja atlikt, atlika”, bet „mēs esam vienīgie, kas var stāties pretī „Vienotībai” un dot tai pa zobiem”.

Šlesers arī klāstīja, ka viņš neuztrauksies, ja oktobrī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās viņš parlamentā neiekļūs. „Ja cilvēkus apmierina viss, kas notiek, lai balso par tiem, kas ir pie varas,” piebilda Šlesers.

Komentējot „Delnas” izveidoto deputātu kandidātu reputācijas topu, kurā viņš nosaukts par bīstamāko deputāta kandidātu,  Šlesers paziņoja, ka arī pie šī topa veidošanas vainojama „Vienotība”, kas cīnās par politiskiem konkurentiem, jo „Delna”, pēc Šlesera domām, ir cieši saistīta ar „Vienotību”.


Jau ziņots, ka partijas „Vienoti Latvijai” rindās līdz ar bijušo Latvijas Pirmās partijas līderi un satiksmes ministru Aināru Šleseru Saeimas vēlēšanās startēs ekspremjeri Aigars Kalvītis un Ivars Godmanis. Līdztekus viņiem „Vienoti Latvijai” rindās būs arī bijušais Tautas Saskaņas partijas priekšsēdētājs Jānis Jurkāns, kādreizējais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume, agrākais „tautpartijietis” un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edgars Zalāns, kā arī citi agrāk zināmi politiķi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti