Dienas ziņas

Saeima atbalsta atkritumu pretmonopola grozījumus

Dienas ziņas

Grobiņas novadā mājām jaunas, izgaismotas numurzīmes

Projekts «Pats savam saimes galdam»

Skrundas novadā mazturīgiem iedzīvotājiem palīdz sagādāt pārtikas krājumus ziemai

Lai mazturīgākiem iedzīvotājiem palīdzētu sagādāt pārtikas krājumus ziemai, jau trešo gadu Skrundas novadā īsteno Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstītu projektu “Pats savam saimes galdam”. Tajā tika iesaistītas vairāk nekā 40 ģimenes, kas pavasarī saņēma sēklas un stādus, bet dārzeņus audzēja paši.

Pēc lauku darbu apdarīšanas un ražas novākšanas Skrundas novadā noslēdzies projekts “Pats savam saimes galdam”. Pavasarī projekta “Pats savam saimes galdam” dalībniekiem tika iedalīti stādāmie materiāli, dārzkopības inventārs, minerālmēsli, praktiski padomi dārza kopšanā un ražas saglabāšanā, lai dotu iespēju grūtībās nonākušiem cilvēkiem pašu rokām veikt darbus pārtikas sagādāšanai savas saimes galdam.

Nu pienācis brīdis atskatīties uz dārzā izaudzēto, pateikt paldies tiem, kuri ziedoja izaudzētās rudens veltes zupas virtuvei un nobaudīt burciņās ieliktos gardumus. Skrunas novadā šādu programmu īsteno trešo gadu biedrības “Ventas krasti” un “Mini SD”, kopumā projektā iesaistot vairāk nekā 40 mājsaimniecības ar 113 dalībniekiem.

Nīkrāces pagasta sociālā darbiniece Santa Knopkena uzsver, ka sadarbība ar biedrībām veidojusies jau vairāku gadu garumā. "Man patiesi liels prieks, ka mūsu novada iedzīvotājiem ir šāda iespēja, ka cilvēki izmanto. Es kā darbinieks, mēs kā dienests esam tilts, kas veido šo sadarbību ar biedrībām, iedzīvotājiem, lai viņiem nāktu pretī un lai būtu atbalsts no citiem fondiem," pauda Knopkena.

Programmu finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, šim projektam atvēlot 1 500 eiro. Kopumā Latvijā atbalstu ieguva 12 bezpeļņas organizācijas 16 215 eiro apmērā, zemkopības darbos iesaistot 206 ģimenes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt