Skolu Zvaigžņu reitinga līdere – Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

Ata Kronvalda fonda skolu Zvaigžņu reitingā, kurā ņem vērā skolēnu sasniegumus dažāda veida starptautiskajās olimpiādēs gada laikā - no 2018.gada 1.jūnija līdz 2019.gada 1.jūnijam, pirmajā vietā ierindojās Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, informēja fonds.

2019.gada Zvaigžņu reitingā otrajā vietā ierindojās RTU Inženierzinātņu vidusskola, trešo vietu reitingā ieņem Olaines 1.vidusskola, bet 4.vietu dala Cēsu Valsts ģimnāzija un Daugavpils Krievu vidusskola – licejs.

Zvaigžņu reitinga mērķis ir palielināt pedagogu un izglītības darbinieku ieinteresētību darbā ar talantīgiem skolēniem, kuriem ir tieksme patstāvīgi apgūt zināšanas, kā arī informēt sabiedrību par skolām, kas spēj sagatavot skolēnus ar augsta līmeņa zināšanām, skaidroja fonds.

Salīdzinoši ar pagājušā gada rezultātiem, RTU Inženierzinātņu vidusskola ir pakāpusies no 3.vietas uz godpilno otro vietu. Šogad mērķtiecību skolēnu zināšanu paaugstināšanā pierāda Olaines 1.vidusskola, kas nav iekļuvusi pagājušā gada reitingā, bet šogad iegūst jau trešo vietu.

Arī Daugavpils Krievu vidusskola – licejs spēj pierādīt augstas profesionalitātes stabilitāti, katru gadu sasniedzot augstus rezultātus Skolu reitingā un šogad iekļūstot arī Zvaigžņu reitinga vietā.

Ata Kronvalda fona padome nolēmusi izveidot Zvaigžņu klubu, kurā tiks uzaicināti tikai tie skolēni, kas devuši Zvaigžņu reitinga punktus (ieguvuši atzinību starptautiskās olimpiādēs). Kluba biedri tiks aicināti dalīties pieredzē tālākās dzīves gaitās universitātēs un piedāvāt savu redzējumu izglītības un zinātnes attīstībā fondam un valsts pārvaldei.

Lielo skolu reitingā pirmajā vietā ierindojās Daugavpils Krievu vidusskola – licejs.

Mazo skolu reitingā līdere ir RTU inženierzinātņu vidusskola.

Ģimnāziju reitingā pirmajā vietā - Rīgas Valsts 1.ģimnāzija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti