Skolās bērniem dos ES apmaksātu pienu un augļus

Arī šogad audzēkņiem skolās būs pieejams Eiropas Savienības (ES) apmaksāts piens un augļi. Ar jaunā mācību gada sākumu mācību iestādēs turpināsies programma „Skolas piens”, kā arī „Augļi skolai”, kas atsāksies novembrī.

Produktu pieejamību nodrošina vietējie Latvijas zemnieki. Skolēni pusdienu pārtraukumos varēs dzert pienu un kefīru, ēst ābolus, dzērvenes, burkānus, kā arī citus augļus un dārzeņus.

''Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes turpina dzert pieniņu arī vasarā un vispārizglītojošās skolas atsāks ar 1. septembri. Mēs kopā ar Zemkopības ministriju esam diezgan gandarīti, jo mēs skaitam, ka apmēram 78% skolu un bērnudārzu no kopējā reģistrētā skaita piedalās šajā programmā. „Augļi skolai” ir pieejami vispārizglītojošās mācību iestādēs 1. – 9. klašu audzēkņiem. Programma darbosies ar piedāvājumu trīsreiz nedēļā no 1. novembra līdz 17. februārim. Pateicoties arī Eiropas Savienībai, „Augļi skolai” budžets ir pāri vienam miljonam eiro,'' stāsta Lauku atbalsta dienesta pārstāve Olga Ziņkovska, norādot, ka projektu kopējās izmaksas nākamajam mācību gadam ir aptuveni četri miljoni eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti