Siltā ziema ļaus vairāk naudas veltīt galvaspilsētas ielu uzturēšanai vasarā

Šogad aizvadījām siltu ziemu un galvaspilsētā kārtīgas sniega kupenas tā arī neizveidojās. Tik un tā Rīgas domes Satiksmes departamentam bijusi nepieciešamība reizēm kaisīt sāli uz ielām un bijis jānodrošina dežurantu darbs gadījumam, ja rastos nepieciešamība sniegu no ielām tīrīt.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze DimanteKristaps Feldmanis
  Departamenta pārstāve Ilze Dimante skaidroja – neskatoties uz to, departaments šīs ziemas mēnešos ietaupījis aptuveni miljonu eiro. Ietaupījumus varēs izlietot, lai vairāk koptu Rīgas ielas vasaras mēnešos.

   

  "Šī ziema ir pateicīga tādā ziņā ielu uzturēšanas dienestiem, ka nebija ne sniega, ne nevajadzēja arī būtiski patērēt sāls maisījumus, tomēr ziemas dežūras tika nodrošinātas visu cauru ziemu. Ekonomija ir radusies salīdzinoši ar pagājušā gada ziemas mēnešiem, un šo finansējumu mēs plānojam likt lietā, investēt tajās lietās, kur iepriekš šādi līdzekļi nebija paredzēti.

  Tas ir, piemēram, peļķu likvidēšanai vietās, kur nav lietus ūdens kanalizācijas sistēmas, tāpat arī apmaļu nolīdzināšanai, zāles pļaušanai, ielu laistīšanai.

  Tātad – mēs varēsim ietaupītos finanšu līdzekļus novirzīt ikdienišķām, praktiskām lietām, lai uzlabotu ikdienas pārvietošanos un arī gaisa kvalitāti," sacīja Dimante.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti