Siguldā izpildīs VARAM norādes par bezmaksas braukšanu

Ne tikai tā dēvētās rīdzinieku kartes raisījušas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iebildumus - nesen ministrs Einārs Cilinskis no Nacionālās apvienības atcēlis Siguldas novada braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā.

Cilinskis parakstījis negatīvu atzinumu par Siguldas novada pašvaldības izdotajiem saistošajiem noteikumiem. Siguldas novadā identifikācijas karšu sistēma ieviesta jau 2012.gadā, un tā paredz atlaides vairāk nekā divsimt pakalpojumiem.

„Paplašinot programmu, kopš 2012.gada septembra, uzrādot identifikācijas kartes, novadnieki bez maksas var braukt pašvaldības nodrošinātos  9 skolēnu maršrutos un vienā īpašā pilsētas reisā, kas kursē 8 reizes dienā. Papildus ir vēl viens reiss tikai vasarā no Siguldas autoostas uz Siguldas kapsētu. Vēl jāatgādina, ka sabiedriskā transporta maršruti, ko nodrošina AS „Cata”, Siguldā joprojām ir par maksu un atlaides uz tiem neattiecas,” skaidroja Siguldas novada domes pārstāve  Diāna Kondratenko.

Viņa apstiprināja, ka nedēļas sākumā dome saņēmusi VARAM komentārus par saistošajiem noteikumiem, un tuvākajā laikā veiks nepieciešamās izmaiņas, lai saistošie noteikumi atbilstu norādījumiem. Domes juristi meklēs normatīvos variantus, kā nodrošināt iedzīvotājiem  iespēju braukt skolēnu autobusos bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti