Siguldā dienas pirmajā pusē satiksmes ierobežojumi pusmaratona dēļ

Siguldā dienas pirmajā pusē norisināsies pusmaratons, tāpēc iedzīvotājiem un pilsētas viesiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Par to informē Siguldas novada dome.

Sporta pārvaldes vadītāja Zanda Abzalone uzskaita satiksmes ierobežojumu vietas un laikus:

„(..) Satiksmes ierobežojumi tiks uzsākti jau no plkst. 7.00 tieši pie Svētku laukuma teritorijas, satiksmei tiks slēgtas tuvākās ieliņas. Tur arī ir sacensību centrs. Un no plkst. 8.30 tiks slēgtas jau visas pārējās ielas, pa kurieni ir plānots maršruts. Tā ir Šveices iela, Pils iela un vēl dažas mazās ieliņas. Bet noteikti satiksmei netiek slēgta galvenā - Lielā iela, kas ir iebraukšana Siguldā pa Raiņa ielu, un Turaidas iela, kas ir iela uz Turaidas pusi vairāk. Tur satiksme netiek slēgta. Tā kā, ja ir vēlēšanās braukt uz Siguldu baudīt zelta rudeni, jūs noteikti to varat darīt. Satiksmes ierobežojumi tiek plānoti līdz pulksten 14.00.”

Autosatiksmi pilsētā nopietni ietekmē arī tilta pār Gauju remonts. Tādēļ pilsētas viesus aicina atstāt mašīnas Siguldā vai Turaidā, bet uz Gaujas senleju doties, piemēram, kājām vai ar velosipēdu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti