Siguldā atklās pēdējos trīs gados otro jaunuzcelto bērnudārzu

Pirmdien Siguldā tiks atklāta jauna pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Pasaciņa". Tas būs jau otrais jaunuzceltais pašvaldības bērnudārzs pēdējo trīs gadu laikā – 2010.gadā pašvaldība atklāja bērnudārzu „Ieviņa", lsm.lv uzzināja Siguldas novada domē.

Pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība tika uzsākta 2013.gada vasarā. Bērnudārzā ir sešas grupas, viena no tām – bērniem ar īpašām vajadzībām, stāsta Siguldas novada domes vadītājs Uģis Mitrevics.

Uģis Mitrevics par jauno bērnudārzu Siguldā

  Jaunais bērnudārzs nodrošinās vietas vairāk nekā 130 novada bērniem, kā arī darbavietas 30 darbiniekiem. Pirmsskolas izglītības iestāde strādās pēc divām licencētām programmām: vispārējās pirmsskolas izglītības programmas un speciālās pirmsskolas izglītības programmas izglītojamajiem ar garīgās veselības attīstības traucējumiem.

  Jaunā bērnudārza projekta kopējās izmaksas ir 1 366 525 eiro, Siguldas novada pašvaldības finansējums ir 12,75% jeb 173 375 eiro (121 848  lati). Lielākā finansējuma daļa (85%) ir no Eiropas Reģionālās attīstības fonda –1 155 832 eiro.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti