Saziedots jau pusmiljons latu

Viņi nav vieni, jo visa tauta ir kopā ar viņiem un gatava palīdzēt. Palīdzīgu roku traģēdijā cietušajiem sniedz tūkstošiem cilvēku. Bojā gājušo ģimeņu un cietušo atbalstam jau saziedots vairāk nekā pusmiljons latu.

Līdz šim saziedoti vairāk nekā 600 tūkstoši latu. Labdarības tālrunis 9 000 63 85 darbojas joprojām, un ar vienu zvanu var ziedot vienu latu. Īpašais "Ziedot.lv" konts darbosies vēl vismaz divas nedēļas. Var izmantot arī citas ziedošanas iespējas. Plašāka informācija vietnē www.ziedot.lv.

"Ziedot.lv" jau sāk izmaksāt pirmo pabalstu cietušajiem. Katram no 83 cietušajiem vai bojāgājušo ģimenēm izmaksās 4500 latu.

Iekšlietu ministrija, atsaucoties uz iedzīvotāju vēlmi ziedot bojāgājušo un cietušo ģimenēm,  informē par iespēju ziedot arī glābēju atbalstam. Dzīvību zaudēja trīs glābēji un vēl 12 VUGD darbinieki guva traumas.

Ziedojumus var pārskaitīt uz Iekšlietu darbinieku arodbiedrības LIDA ziedojumu kontu. Plašāku informāciju var iegūt ww.lidarodbiedriba.lv. Līdz šim glābējiem saziedoti 20300 latu.

Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests publiski paudis atzinību glābējiem, uzsverot, ka viņu varonīgā rīcība Zolitūdes traģēdijas laikā paliks mediķu piemiņā. Trešdien notiks atvadas no traģēdijā bojāgājušajiem glābējiem. Ātrās palīdzības mediķi rosina Latvijas iedzīvotājus rīt aizdegt sveci šo varonīgo vīru piemiņai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti