4. studija

4. studija

4. studija

Valsts kase un pārskaitījumi

Saulkrastu stacija 2

Saulkrastu stacijā atkārtoti iekavēti iekštelpu remontdarbi

Saulkrastu iedzīvotāji ir sašutuši, jo dzelzceļa stacijas iekštelpas joprojām tiek remontētas. Gaidot vilcienu, ir jāsalst un alternatīva netiek piedāvāta.

Saulkrastu dzelzceļa stacija visu ziemu bija slēgta, jo tika remontēta. Plānotie darbu izpildes termiņi tika pamatīgi pārsniegti, sagādājot lielas neērtības uz perona salstošajiem pasažieriem.

"Mums Saulkrastos jāgaida vilciens ārā - salā, putenī, lietū, jo uzgaidāmās telpas ir slēgtas apmēram pusgadu," raidījumam "4.studija" stāsta Saulkrastu iedzīvotājs Uldis. Savukārt Gustavs saka, ka ir žēl, ka nav izdomāta alternatīva. Vienīgais, kur var sildīties, ir sausā tualete.

"Diemžēl darbu gaitā atklājās neparedzēta situācija, bija nepieciešams veikt papildu darbus un novērst radušos traucējumus, tāpēc arī remonts nedaudz ieilga. Jāsalst būs tikai īsu brīdi, mēneša laikā mēs plānojam pabeigt Saulkrastu stacijas remonta darbus," sacīja "Latvijas dzelceļa" preses sekretārs Māris Ozols.

Tikmēr iedzīvotāji joprojām seko līdzi tam, kā tiek veikti remontdarbi Saulkrastu dzelzceļa stacijā. Darbi rit pilnā sparā, bet termiņi joprojām netiek ievēroti.

Pagājis pusotrs mēnesis, tāpēc arguments par negaidītiem papildu darbiem, kas ieilga, vairs nešķiet ticams. Uz jautājumu, kāpēc atkal solītie termiņi nav ievēroti, e-pastā tiek saņemta atbilde: "Saulkrastu stacijā remontdarbu veicēji sola pabeigt darbus līdz 30.martam." Tādējādi beigu termiņš tiek pārcelts vēl par mēnesi; jāseko līdzi, vai ar trešo piegājienu solītais tiks izpildīts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti