Saulkrastos pazudušais mazais Rūdolfs ir atrasts

Pēc vairāk nekā 12 stundu meklējumiem piektdien, 29.jūlijā, dienvidū ir atrasts nepilnus trīs gadus vecais Rūdolfs, kurš ceturtdienas vakarā pazuda Saulkrastos, „VEF-Biķernieki” mazdārziņu kooperatīvā, vēsta Latvijas Radio.

Rūdolfs jau ir nogādāts mājās sveiks un vesels. Tiesa, zēnu ir sakodušas ērces un viņa veselības stāvokli pārbaudīs mediķi. Lai arī bijis mazliet šokā, tomēr arī smaidījis.

Zēnu, kurš sēdējis mežā zem koka un raudājis, atradis Nacionālo bruņoto spēku karavīrs. Bruņotie spēki atzīmē, ka puisēnu atrada Sauszemes spēku kājnieku brigādes karavīra seržanta Edgara Stumbra vadītā meklēšanas grupa.

Video, kuros redzams tikko atrastais Rūdolfs kopā ar saviem atradējiem:

Fotogalerija ar nule atrasto Rūdolfu:

Valsts policija norāda, ka zēns ir atrasts 1,5 kilometru attālumā no pazušanas vietas. Zēns atrasts vairāk uz Bīriņu pusi no Saulkrastiem, kur viņš nebija meklēts.

Attēli neilgi pēc Rūdolfa atrašanas:

Neilgi pēc atrašanas Rūdolfa atrašanas viņa tētim bija grūti noslēpt saviļņojumu.

module widgetid="62" id="media" action="gallerylink" galleryid="28244" layoutid="49" layout="gallerylink" static=""}

Rūdolfs pazuda ceturtdienas, 28. jūlija, vakarā. Pastaigājoties ar dēlu, mamma sākusi runāt ar kaimiņieni un novērsusies. Pēc brīža zēns jau bija pazudis. Jau naktī uz piektdienu tuvējo apkārtni – dzīvojamo mazdārziņu masīvu un mežu – pārmeklēja pāris simti brīvprātīgo, karavīru un kinologu ar suņiem. Teritoriju no gaisa novēroja armijas helikopters.

Piektdienas rītā ap plkst.7 pienāca ziņas, ka Rūdolfs ir atrasts. Tomēr tas bija pārpratums, jo brīvprātīgie Rūdolfu bija sajaukuši ar kādu citu zēnu, kurš atradies netālu no vecākiem.

Piektdienas dienvidū brīvprātīgo un citu meklētāju skaits jau bija sasniedzis 500 cilvēkus.

Jau ziņots, ka jūlija sākumā Engures pagastā vakarā pazuda un tikai nākamajā rītā izdevās atrast nepilnus divus gadus veco Hugo, kurš arī nakti bija pārlaidis mežā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti